pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 25 października 2021r.   imieniny: Bonifacy, Bończa, Teodozjusz

Reklama

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

A A A
4.4285714285714 1 1 1 1 1 Ocena 4.43 (7)
ĆWICZENIA Z RATOWNICTWA TECHNICZNEGO W MOSTKOWIE

09 października, Ochotnicza Straż Pożarna w Mostkowie była gospodarzem części technicznej ćwiczeń z zakresu ratownictwa drogowego. W szkoleniu, wzięli udział druhowie z całego powiatu myśliborskiego.

 

REKLAMA

 

Kursanci utrwalali wiedzę z zakresu zasad organizacji działań ratowniczych, przyswajali umiejętności obsługi sprzętu, a także doskonalili w praktyce swoje wiadomości w przedmiocie wydobywania poszkodowanego z pojazdu i udzielania pierwszej pomocy. Za naszym pośrednictwem, OSP Mostkowo składa podziękowania na ręce Rafała Szczepaniaka, który zorganizował wrak samochodu do pocięcia. Organizatorem ćwiczeń była Państwowa Straż Pożarna w Myśliborzu, a ich koordynatorem i prowadzącym mł. kpt. inż. Piotr Lewandowski.

 

M.Przybylska

 

Foto: OSP Mostkowo

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.