Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4.4285714285714 1 1 1 1 1 Ocena 4.43 (7)
ĆWICZENIA Z RATOWNICTWA TECHNICZNEGO W MOSTKOWIE

09 października, Ochotnicza Straż Pożarna w Mostkowie była gospodarzem części technicznej ćwiczeń z zakresu ratownictwa drogowego. W szkoleniu, wzięli udział druhowie z całego powiatu myśliborskiego.

 

REKLAMA

 

Kursanci utrwalali wiedzę z zakresu zasad organizacji działań ratowniczych, przyswajali umiejętności obsługi sprzętu, a także doskonalili w praktyce swoje wiadomości w przedmiocie wydobywania poszkodowanego z pojazdu i udzielania pierwszej pomocy. Za naszym pośrednictwem, OSP Mostkowo składa podziękowania na ręce Rafała Szczepaniaka, który zorganizował wrak samochodu do pocięcia. Organizatorem ćwiczeń była Państwowa Straż Pożarna w Myśliborzu, a ich koordynatorem i prowadzącym mł. kpt. inż. Piotr Lewandowski.

 

M.Przybylska

 

Foto: OSP Mostkowo

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież