niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
4.8 1 1 1 1 1 Ocena 4.80 (5)
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W przypadający na 14 października Dzień Edukacji Narodowej, na zaproszenie Burmistrza Barlinka Dariusza Zielińskiego, w kawiarni artystycznej Barlineckiego Ośrodka Kultury, spotkali się nauczyciele, którym w szczególny sposób w tym dniu podziękowano za ich pracę.

 

REKLAMA

 

Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, nagrody z rąk burmistrza odebrali pedagodzy barlineckich placówek oświatowych. Byli to: Sylwia Olejnik – Szkoła Podstawowa nr 1, Lucyna Szkwarek – Szkoła Podstawowa nr 1, Sławomira Tumasz – Szkoła Podstawowa nr 1, Elżbieta Trautman – Szkoła Podstawowa nr 4, Wioletta Kozioł – Szkoła Podstawowa nr 4, Lidia Szymańska – Organista – Szkoła Podstawowa nr 4, Barbara Dadun – Szkoła Podstawowa nr 4, Iwona Galbarczyk – Szkoła Podstawowa w Mostkowie, Renata Olejnik – Przedszkole Miejskie nr 1, Alicja Szynkiewicz – Przedszkole Miejskie nr 1, Elżbieta Pierzchała – Przedszkole Miejskie nr 2, Urszula Kuźniewska – Przedszkole Miejskie nr 2. Burmistrz w kilku słowach podsumował mijający trudny rok w edukacji oraz złożył wszystkim pracownikom szkół i przedszkoli najlepsze życzenia zdrowia oraz dalszych sukcesów i osiągnięć w pracy zawodowej. 

Z okazji dzisiejszego Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom oświaty, redakcja serwisu Barlinek24.pl składa życzenia wytrwałości, cierpliwości, zdrowia, samych dobrych dni w szkole i przedszkolu a także pomyślności w życiu osobistym. Przyjmijcie od nas wyrazy uznania za trud, który wkładacie w wychowanie oraz kształcenie dzieci i młodzieży. Niech Wasze zaangażowanie spotyka się z uznaniem i szacunkiem młodego pokolenia. Bądźcie doceniani, abyście mieli satysfakcję z Waszej pracy, bowiem wytyczanie drogi życiowej młodym ludziom, to ogromna odpowiedzialność.

 

M.Przybylska

 

Komentarze

+1

Guest

Wielki szacunek dla nauczycieli. Nie jest im łatwo oj nie jest. Sprawdza się powiedzenie: obyś cudze dzieci musiał uczyć. Wszystkiego najlepszego!
-1

Guest

Wszystkiego najlepszego z okazji waszego święta. Rola nauczyciela zawsze był duża. Mógł dać swoim przykładem podwaliny pod budowanie albo je zniszczyć w zarodku. Ja niestety spotkałem w swoim życiu tak na prawdę jednego takiego nauczyciela. Co nie oznacza że takich nauczycieli nie ma. Dlatego proszę was którzy uczycie pamiętajcie tez o tym by sami też ciągle się uczyć. Mądry człowiek rozważa i patrzy na owoce swojej pracy dlatego proszę nie ulegajcie całkowicie temu co narzuca MEN. Nazwa art. - "Dyrektor szkoły do nauczycieli: opanujcie się, za co się tak wyżywacie, co w was wstąpiło?" Mam kolegów których nauczyciele w szkole niszczyli poniżali a teraz zarabiają ponad 10 tys. miesięcznie. W odróżnieniu od kujonów będących na państwowych posadach. Przykład wielu osób np. Einsteina dowodzi, że jest jakiś problem z tym równaniem a zarazem preferowaniem bogatych.
+10

Guest

Cytuję Guest:
Serdeczne pozdrowienia , ale mała skaza , dawniej ten dzień był normalnym dniem nauki. Dzisiaj i jutro szkoła ma wolne. Jakoś nikt się nie martwi gdzie się podzieją małe dzieci kiedy rodzice w pracy. Szkoda.

W naszej szkole wychowawcy pytali rodziców, które dzieci na te dwa dni potrzebują opieki, bo szkoła pracuje, to dzieci mają wolne
+9

Guest

Serdeczne pozdrowienia , ale mała skaza , dawniej ten dzień był normalnym dniem nauki. Dzisiaj i jutro szkoła ma wolne. Jakoś nikt się nie martwi gdzie się podzieją małe dzieci kiedy rodzice w pracy. Szkoda.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.