BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
4.2857142857143 1 1 1 1 1 Ocena 4.29 (14)
PLAC ZABAW NA PRZEMYSŁOWEJ

Tylko jeden projekt miejski, startuje w tegorocznym Budżecie Obywatelskim. Projekty sołeckie, już Państwu przedstawialiśmy. Dziś 14 października, spotkaliśmy się z pomysłodawcami projektu miejskiego, aby sami opowiedzieli co zaplanowali, a także zachęcili do głosowania.

 

REKLAMA

  

„Rodzinne Centrum Aktywności” – Rodzinny Plac Zabaw, to koszt 299 800 zł. Plac ma zostać wybudowany pomiędzy blokami Przemysłowa 7 i Przemysłowa 6, na działce należącej do miasta. Co ma tam powstać dokładnie? Prosimy posłuchać.

Głosować można jeszcze tylko kilka dni, do 22 października. Spieszmy się więc  i sami zdecydujmy, na co przeznaczone zostaną pieniądze.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+6

Guest

Projekt obywatelski powinnien być na potrzebniejsze inwestycje tak jak na parkingu przy szpitalu bo tam jest tragedia jak się przyjedzie do lekarza lub na wyniki oraz teraz do komunikacji gdzie ludzie mają parkować dwie ulice dalej lub koło banku jak się jest chorym to jest konkretny cel a nie wszędzie place zabaw na których brak dzieci bo siedzą na internecie .???.

Guest

Po pierwsze, jeśli to teren miasta, to co tam robi na zdjęciu Prezes SM Piast. A Pani obok już jeden plac zabaw wybudowała przy bloku nr 7, z którego i tak prawie nikt nie korzysta. Kto ma więc skorzystać na tym biznesie? Na pewno nie dzieci.
+12

Guest

Przede wszystkim na starym boisku za blokami powinno powstać boisko do piki nożnej kosza itd i znalzloby sie miejsce na plac zabaw. Na przemysłowej od lat nie ma gdzie wyjść z dziećmi, wychowalam sie na tym osiedlu. Moje dziecko gdy przyjezdza teraz do babci juz jako następne pokolenie tez nie ma nawet gdzie w piłkę pokopac. Skandal
+14

Guest

Pytanie dlaczego między blokami??? To jest bez sensu!
Skoro jest miejsce za ostatnim blokiem jest blisko z którego dzieci nie korzystają a jak dla mnie i innych pewnie to miejsce nadaje się idealnie na plac zabaw!!!
+5

Guest

Cytuję Guest:
Panie Prezesie... mamy boisko na przemysłowej które popadło w ruine bo nikt z niego nie korzysta. Dlaczego nie można wykorzystać potencjału tego miejsca? Przecież ten teren nadaje się do tego idealnie. Wciskać plac między blokami to zły pomysł :)

Masz racje. Zaraz znajdą się tacy , którym będzie przeszkadzał hałas , kurz , albo jeszcze coś innego wymyślą.
+13

Guest

Panie Prezesie... mamy boisko na przemysłowej które popadło w ruine bo nikt z niego nie korzysta. Dlaczego nie można wykorzystać potencjału tego miejsca? Przecież ten teren nadaje się do tego idealnie. Wciskać plac między blokami to zły pomysł :)

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.