czwartek 11 sierpnia 2022r.   imieniny: Aleksander, Herman, Ligia

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
2.0769230769231 1 1 1 1 1 Ocena 2.08 (26)
STUDIO TAŃCA ORIENTALNEGO ''AISHA'' ZAPRASZA

Taniec orientalny to wyjątkowa przygoda. Pozwala celebrować każdy ruch i wydobyć prawdziwą atrakcyjność i magnetyzm. W tańcu, możesz poczuć się wolna i piękna, a dodatkowo, wszystko robisz tylko dla siebie, bo gdy usłyszysz muzykę i zaczniesz tańczyć, to moment, w którym tylko Ty jesteś najważniejsza.

Zapraszam Cię do świata muzyki i tańca orientalnego. Nie ważne czy dopiero zaczynasz tańczyć, czy masz już jakieś doświadczenie. Gwarantuję Ci indywidualne podejście oraz niezwykłą atmosferę. Z przyjemnością poprowadzę Cię przez taniec orientalny i taniec intuicyjny.

Taniec orientalny (brzucha) jest esencją kobiecości. Uczy miękkości ruchów, kokieterii, ale również samoakceptacji i pewności siebie. Ponadto kształtuje sylwetkę i wzmacnia mięśnie kręgosłupa i miednicy. Taniec wyzwala radość i witalność oraz pozwala na rozładowanie napięć w ciele, przez ruchy przynależne tylko tańcowi orientalnemu zwane shimi (specyficzne trzęsienie ramionami, bądź biodrami). 

 

 

Zajęcia prowadzone są przez muzyka z długoletnim doświadczeniem tanecznym i dydaktycznym – Annę Pakułę, która tańca orientalnego uczyła się w Ameryce, na kursach i biennałach całego kraju.

Lekcje składają się z trzech części:

  • rozgrzewki w formie rozciągania
  • tańców latynoamerykańskich tj. bachaty, cha-chy, samby, salsy, jiva
  • tańca orientalnego

 

 

Taniec intuicyjny (spontaniczny) to przede wszystkim uwalnianie napięć i emocji. Uczenie się świadomości ciała. Tu nie ma konkretnej formy, brak jest kroków podstawowych. Nie musisz mieć „drygu" do tańca. To Ty ustalasz swój indywidualny taniec i styl. Na tych tanecznych spotkaniach będziesz mogła wyrazić swoje emocje, poprzez wczucie się w różnorodną muzykę, dzięki czemu, będziesz odkrywała siebie i swoją głębię (swoją radość, lekkość, dziewczęcość, a czasami będziesz mogła wytańczyć swój smutek, lub rozgoryczenie, stratę lub tęsknotę). Jesteś jednością z ciałem, to Twój przyjaciel. Ono pomoże Ci oczyścić się z niepotrzebnych Ci napięć. „Lose control” - to motto tego tańca. Na chwilę zrobisz sobie przerwę od codzienności. Będziesz w uważności rytmu, melodii i odczuwaniu swojego ciała. Nie ma lepszych czy gorszych ruchów... są Twoje, intuicyjne, spontaniczne. Po godzinnym tańcu przeważnie wychodzimy lżejsze i szczęśliwsze.

Plan zajęć:

  • taniec orientalny (1,5h) środy godz. 19.00 Pensjonat Leśny Dom ul. Polana Lecha 2
  • taniec intuicyjny środy godz. 18.00 Pensjonat Leśny Dom ul. Polana Lecha 2

 

 

Zapraszam do kontaktu.

Studio Tańca Orientalnego „Aisha” 

Anna Pakuła tel. 663 320 777