czwartek 11 sierpnia 2022r.   imieniny: Aleksander, Herman, Ligia

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
2.2903225806452 1 1 1 1 1 Ocena 2.29 (31)
HALLOWEEN W RESTAURACJI ''LIMBA''

Jedni narzekają, że to nie nasze święto. Drudzy tylko czekają, aby wystroić swoje domy w dynie, duchy, pajęczyny, czarne koty i czarownice. Jedno trzeba przyznać, Halloween to doskonały pretekst do niesamowitej zabawy i przebieranek w najstraszniejsze postacie z horrorów.

 

Restauracja „Limba”, zaprasza 30 października na zabawę „Cukierek czy psikus?”. Bal halloweenowy, odbędzie się w godz. 20.00 – 03.00. Czekać na Państwa będzie iście przerażająca dekoracja, której będzie towarzyszyła muzyka najlepszego DJ’a a także najsmaczniejsza kuchnia w wydaniu Łukasza Chmielewskiego, szefa kuchni restauracji „Ratatouille”.

 

Nasi Goście będą mogli się raczyć zupą dyniową, do wyboru będzie kurczak kukurydziany, puree ziemniaczane, kompot z kapusty i wędzonego boczku lub dorsz czarny, risotto z zielonym groszkiem i kurkami. Nie zabraknie deski pieczonych mięs, smalcu, ogórka i pieczywa. Najważniejsze – na naszej imprezie obowiązują halloweenowe stroje! Wciel się w postać zombie, Draculi, Freddy’ego Kruegera, Annabelle, laleczki Chucky, jaką tylko chcesz. Najważniejsze, byście się dobrze bawili!

 

Koszt udziału w imprezie 65 zł/os. Konieczne są wcześniejsze rezerwacje – tel. 601 829 762.

Restauracja „Limba”
ul. Gorzowska 63
74-320 Barlinek

 

 

[Artykuł sponsorowany]