BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (4)
DZIEŃ SENIORA - ZAPROSZENIE

Burmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na spotkanie z okazji Dnia Seniora. 22 października (piątek) godz. 17:00, sala widowiskowa BOK ul. Podwale 9. W programie zaprezentują się zespoły śpiewacze „Sonata” i „Romantic” a także zaśpiewa Antoni Płaczek.

 

REKLAMA

 

Zatańczy też grupa artystyczna Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podczas uroczystości odbędzie się również wręczenie wyróżnień i podziękowań.

Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.

 

BOK - nadesłane

 

 

Komentarze

Guest

I jeszcze jedno - gdzie w tej pandemii jest Burmistrz??? Gdzie policja - żadnych kontroli w sklepach , galeriach , marketach . Ogarnijcie się w końcu weźcie za robotę do której zostaliście powołani!!! Antyszczepionkowcom życzę dużo zdrowia ... a jeszcze więcej rozumu !!!
+1

Guest

Seniorzy , żyjcie jak najdłużej...ale na litość boską - noście maski w pomieszczeniach zamkniętych!!! To co widzę w sklepach to masakra - co drugi bez !!! Chociaż Wy to róbcie i zwracajcie tym młodszym uwagę .Za chwilę znów zabraknie miejsca na klepsydry !!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.