Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
W RYCHNOWIE JUŻ CZUĆ ATMOSFERĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Niecałe dwa miesiące temu w Rychnowie, oficjalnie powołano Koło Gospodyń Wiejskich „Rychnowianki”, którego przewodniczącą została Ewa Stolarska. Nie tak dawno, tj. 26 września, Panie zorganizowały I Jesienne Targi, a już dziś szykują się do świąt Bożego Narodzenia.

 

REKLAMA

  

W minioną sobotę, 16 października, rozpoczęto cykl warsztatów z rękodzieła. Członkinie koła, pod czujnym okiem instruktora Kariny Pisarskiej, wykonywały ekolampiony, które zdecydowanie będą ozdobą każdego świątecznego stołu.

Kolejne warsztaty, które odbyły się 23 października, to spotkanie na którym Panie wykonywały wianki, świąteczne stroiki i drzewka szyszkowe.

 

Koło Gospodyń Wiejskich - nadesłane 

 

 

Komentarze

-2

Guest

Cytuję Guest:
Jeśli to co zrobią trafi na sprzedaż i będzie jakiś zysk, dla nich, społeczności to ok. Jeśli nie to nie ma sensu.


Nie wszystko da się przeliczyć na pieniądze. Nie można myśleć takimi kategoriami. Liczy się przyjaźń, szacunek i wspólne działanie. Dlatego ten świat tak wygląda i rządzi w nim pieniądz.

Guest

Cytuję Guest:
Jeśli to co zrobią trafi na sprzedaż i będzie jakiś zysk, dla nich, społeczności to ok. Jeśli nie to nie ma sensu.


Nie wszystkie wartości w życiu trzeba przeliczać na pieniądze. Dla niektórych moment robienia coś wspólnie ma większą wartość niż wypocone w pracy srebrniki!!! T.N

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież