Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
CO SŁYCHAĆ NA BUDOWIE DROGI DLA ROWERÓW?

Droga dla rowerów, a konkretnie sześciokilometrowy odcinek między Mostkowem a Dzikowem, jest częstym tematem poruszanym w komentarzach i wiadomościach przesyłanych do naszej redakcji. Pierwotnie zakładano, że budowa tej ścieżki, ma zakończyć się w październiku.

 

REKLAMA

  

Jednak z powodu problemów związanych z innym odcinkiem, tak się nie stanie. O co konkretnie chodzi, zapytaliśmy w Biurze Prasowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Sześciokilometrowy odcinek między wsiami Mostkowo i Dzikowo to jedna z trzech części inwestycyjnych realizowanych w ramach zadania „Budowa sieci tras rowerowych Pomorza Zachodniego – Trasa Pojezierzy Zachodnich etap VII,  Mostkowo – Dzikowo, Choszczno – Pakość – rzeka Ina.” Z uwagi na konieczność korygowania projektu i przeprowadzenie dodatkowych prac na tzw. choszczeńskim odcinku, koniec realizacji całego zadania przesunięto do 15 lutego 2022 r. Na odcinku Mostkowo – Dzikowo, przygotowana jest już odpowiednio zagęszczona i utwardzona podbudowa z kruszywa. Niebawem rozpoczną się roboty bitumiczne i prace porządkowe. Przypominamy, że wartość całego zadania to ponad 8,8 mln zł (dofinansowanie unijne 7,4 mln zł).

 

M.Przybylska

 

Foto: Marcel Puchniak

 

Komentarze

+4

Guest

A ja sadze ze wyjasnienie Biura Prasowego Urzedu Marszałkwskiego " troche " wprowadza w błąd co do odcinka Mostkowo - dzikowo . A termin lutowy dotyczy odcinka Choszceńskiego . Na dzień dzisiejszy CAŁY odcinek Mostkowo - Dzikowo " wylany " pierwszą warstwa masy bitumicznej - " asfalt " wykonywane są pobocza. - przyzwoicie To wyglada.
-2

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję mówi jak jest:
A za chwilę wykonawca wyciągnie rękę po pieniądze bo materiały podrożały. I koszt ścieżki z 8,8mln soczy do 10 mln, a braki będzie "musiał" pokryć samorząd lokalny "no bo jak nie dopłacicie to nie zrobią i nie będziecie mieli".Nie ma to jak pisać bzdury.Racja .
Czytam i nie wierzę .
Takie bzdury pisać .
+6

Guest

po cholere podaja terminy ktore zawsze sa przesuwane? Nie przypominam sobie sytuacji by KIEDYKOLWIEK w czyms się zmieścili. Urzednicy i wykonawcy powinni dostawać kary za każdy dzień zwłoki, w ten czas wszystko byłoby na czas !
-9

Guest

Cytuję mówi jak jest:
A za chwilę wykonawca wyciągnie rękę po pieniądze bo materiały podrożały. I koszt ścieżki z 8,8mln soczy do 10 mln, a braki będzie "musiał" pokryć samorząd lokalny "no bo jak nie dopłacicie to nie zrobią i nie będziecie mieli".Nie ma to jak pisać bzdury.
+8

mówi jak jest

A za chwilę wykonawca wyciągnie rękę po pieniądze bo materiały podrożały. I koszt ścieżki z 8,8mln soczy do 10 mln, a braki będzie "musiał" pokryć samorząd lokalny "no bo jak nie dopłacicie to nie zrobią i nie będziecie mieli".

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież