BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.2727272727273 1 1 1 1 1 Ocena 4.27 (11)
WIEŚCI Z AKADEMII TENISA BARLINEK

Październik, mimo że jeszcze się nie zakończył to nie obfitował w zbyt dużą liczbę turniejów zewnętrznych, jednak mimo tego naszym reprezentantom udało się zaznaczyć tam swoją obecność.

 

REKLAMA

  

W Szczecinie przy alei Wojska Polskiego rozegrany został turniej Tenis10 gdzie świetną formą popisał się 9 letni Michał Bogusław zajmując II miejsce w całych zawodach. Warto zaznaczyć, że mecz finałowy stał na bardzo wysokim poziomie a nasz zawodnik miał dwie piłki mistrzowskie, jednak ostatecznie musiał uznać wyższość rywalki. Mimo wszystko gratulujemy wspaniałej postawy podczas trwania całego turnieju!

W Stargardzie rozegrany został turniej Polskiej Ligi Tenisa w kategoriach: I liga, II liga, Liga Kobiet, 45+. W lidze dla Pań najlepsza okazała się Zuzanna Maj, natomiast w I lidze zwycięstwo odniósł nasz trener – Szymon Bunda.

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane

 

 

Komentarze

+6

Guest

Niech Akademia Tenisa w Barlinku będzie przykładem dla innych klubów sportowych. Zaangażowanie i praca przynoszą efekty. Brawo Szymon Bunda i wszyscy którzy ją tworzą.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.