BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.2 1 1 1 1 1 Ocena 4.20 (5)
III NIEPODLEGŁOŚCIOWA ‘’PIĄTKA’’ W RYCHNOWIE

Gmina Barlinek, Sołectwo Rychnów oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości. III Niepodległościowa „Piątka” w Rychnowie, odbędzie się w sobotę, 20 listopada. Bieg wystartuje o godz. 11.00 - start i meta przy Kościele Rzymskokatolickim pw. Wniebowzięcia NMP w Rychnowie. 

 

REKLAMA

 

Na bieg nie prowadzone są żadne zapisy, ma on charakter towarzyski, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

Wśród wszystkich zawodników, rozlosowana zostanie nagroda - rower górski. Nagrodzony zostanie także najmłodszy oraz najstarszy uczestnik biegu. Organizatorzy zapewniają też poczęstunek dla wszystkich biorących udział w wydarzeniu. 

Serdecznie zapraszamy. Uczcij z nami Niepodległą Polskę.

Regulamin biegu (pdf)

 

BOK - nadesłane

 

II NIEPODLEGŁOŚCIOWA „PIĄTKA” W RYCHNOWIE >>> 

 

 

Komentarze

+4

Guest

Cytuję Guest:
Ciekawe czy radny/sołtys Rychnowa złożył wniosek o finansowanie imprezy i czy wskazał źródło finansowania, ktoś wie? Czy jemu się po prostu należy???
Budżet gminy! Przecież to sołtys i radny, jemu się należy
-5

Guest

Ciekawe czy radny/sołtys Rychnowa złożył wniosek o finansowanie imprezy i czy wskazał źródło finansowania, ktoś wie? Czy jemu się po prostu należy???

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.