sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
‘’BIEG PUCHACZA’’ JUŻ 14 LISTOPADA W BARLINKU!

Nieważne czy biegasz codziennie czy od czasu do czasu. Ten bieg jest właśnie dla Ciebie! 14 listopada o godz. 11.00, startuje pierwszy z pięciu biegów przełajowych cyklu „Bieg puchacza”. Piękna Puszcza Barlinecka aż prosi się do skorzystania z jej uroków, pełnych podbiegów i zbiegów.

 

REKLAMA

  

Odcinek, który będą mieli do pokonania zawodnicy, to 5 km. Start i meta, umiejscowione będą na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego. Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się do biegu i wniesienie odpowiedniej opłaty startowej przez formularz rejestracyjny dostępny na stronie biegu lub w biurze zawodów bezpośrednio przed biegiem. Opłata startowa wynosi 35 złotych.

 

‘’BIEG PUCHACZA’’ JUŻ 14 LISTOPADA W BARLINKU!

Trasa do pobrania (gpx)

 

Wszystkie pięć biegów w ramach cyklu „Bieg puchacza”, rozegranych będzie między listopadem 2021 a marcem 2022. Organizatorzy, dają dwie możliwości rywalizacji. Pierwszą jest rywalizacja w każdym pojedynczym biegu, a drugą w całym cyklu biegów. Warunkiem bycia sklasyfikowanym w całym cyklu, jest wzięcie udziału w co najmniej czterech biegach. Organizatorem zawodów jest epidemiasportu.pl. Partnerzy: Gmina Barlinek, Nadleśnictwo Barlinek, Barlinek24.pl oraz Barlinek Biegam Bo Lubię. 

 

Nie czekaj!   Zapisz się już dziś.

 

Do biegu pozostało
(dni/godzin/minut/sekund)

-

  

‘’BIEG PUCHACZA’’ JUŻ 14 LISTOPADA W BARLINKU!

 

Komentarze

+1

Guest

Zabrakło Pana ds. Sportu bo zostało zlikwidowane to stanowisko przez BOK. Były wtedy biegi przełajowe im. J. DOBACZEWSKIEGO. Niestety obecne rządy są takie a nie inne dlatego inni muszą wziąć sprawy w swoje ręce.
+7

Guest

Co sie stalo jesli chodzi o bieg szlakiem przygody ? Co sie stalo z biegiem tropem wilczym ? To wszystko co w Barlinku sie dzieje dzieki ludzią za to odpowiedzialnym .Nikomu sie nie chce bo i tak kasa ta sama co miesiac.
+20

Guest

Co się stało z biegami przełajowymi ,które były piękną wizytówką w kalendarzu sportowym naszego miasta i regionu ?Inicjatorem tych biegów był wspaniały nauczyciel śp. Jan Dobaczewski.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież