BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
NOWOŚCI NA STAROMIEJSKIEJ

Gabinety na Staromiejskiej to przede wszystkim nowoczesny gabinet stomatologiczny, mający na celu troskę o piękny i zdrowy uśmiech swoich Pacjentów. Lekarze tam pracujący, dokładają wszelkich starań, aby przeprowadzać zabiegi zgodnie z aktualną wiedzą, w oparciu o najlepsze techniki i materiały do tego.

Wraz z całym personelem dbają o przyjazną i komfortową atmosferę, aby uprzyjemnić czas spędzony w gabinecie oraz zminimalizować stres związany z zabiegiem stomatologicznym. Budując zespół, za priorytet stawiamy poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

Jest nam zatem niezmiernie miło poinformować, że do naszego grona dołączył dr Marcin Kwiatkowski. Nareszcie mamy w Barlinku chirurga stomatologicznego, co ograniczy konieczność szukania pomocy poza naszym miasteczkiem.

Dr Marcin Kwiatkowski jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dyplom uzyskał w 2002 roku, a od 2005 roku pracuje w Anglii. Tam też w 2014 roku, ukończył studia na prestiżowym University College London w Instytucie Eastmana, uzyskując tytuł „Diploma in implant dentistry”.

 

 

Jego pasją zawodową jest chirurgia stomatologiczna, implantologia oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W „Gabinetach na Staromiejskiej”,  przeprowadza leczenie wolne od stresu, budując przyjazną atmosferę w kontaktach z Pacjentem. Specjalizuje się przede wszystkim w implantologii, w której wykorzystuje konwencjonalne oraz specjalne techniki wszczepiania. Dr Marcin dla każdego Pacjenta przygotowuje indywidualny plan leczenia, w oparciu o specjalistyczne metody diagnostyczne, a następnie przeprowadza kompleksowe leczenie, oparte na najwyższych standardach jakości. Dzięki czemu lista jego stałych Pacjentów nieustannie się powiększa

Jeśli zatem potrzebujesz chirurga stomatologicznego, jesteś zainteresowany implantami bądź zabiegami w oparciu o botoks - zapraszamy do rejestracji tel. 530 040 132

Zainteresowania właścicieli „Gabinetów na Staromiejskiej” nie ograniczają się tylko i wyłącznie do stomatologii. Chęć pomocy Pacjentom w walce z dolegliwościami oraz poprawa ich samopoczucia, skłania do poszukiwań coraz to nowszych rozwiązań. Tak też powstał cieszący się dużym zainteresowaniem gabinet hiperbaryczny, w którym Pacjenci dzięki terapii tlenowej, odzyskują kondycję utraconą po przechorowaniu COVID-19, polepszają wyniki laboratoryjne, zwiększają jakość snu, polepszają wygląd skóry i ogólne samopoczucie.

 

 

Od listopada mamy dla Państwa coś jeszcze. Kolejną metodę, dzięki której można poprawić jakość życia, zniwelować dolegliwości bólowe i inne objawy licznych chorób. Ta nowość to wibroterapia, czyli terapia wibracjami mechanicznymi.

Co się stanie z Twoim ciałem po zastosowaniu wibroterapii?

  • Poprawi sie Twoje krążenie, rozszerzą naczynia krwionośne poprzez wzrost tlenku azotu we krwi.
  • Masz pajączki, żylaki, zimne stopy i dłonie, inne schorzenia układu krążenia - wibroterapia to coś dla Ciebie.
  • Pokonasz ból (plecy, kolana, szyja) - wibroterapia nie tylko modyfikuje drogę sygnału bólu, ale pozwala też zwalczyć jego przyczyn tj. stan zapalny tkanki łącznej.
  • Wibroterapia działa jak drenaż limfatyczny, zmniejszy obrzęki, zwiększy odporność oraz przyspieszy gojenie się ran.
  • Przyspieszy twoją przemianę materii, pobudzając perystaltykę jelit, regulując poziom insuliny, pomoże schudnąć!
  • Poprawisz sprawność. Wibroterapia zwiększa masę mięśniową, wzmacnia mięśnie i jednocześnie je rozluźnia. Polecana osobom starszym i unieruchomionym po kontuzjach, tym którzy nie mogą normalnie trenować.

 

Zapraszamy zatem do Gabinetu Wibroterapii - rejestracja telefoniczna: 792 040 133

„Gabinety na Staromiejskiej”

Barlinek ul. Staromiejska 1/2