BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
PRZY SP NR 1 OTWARTO SIŁOWNIĘ PLENEROWĄ

Sześć nowych urządzeń do ćwiczeń, stanęło na placu przy Szkole Podstawowej nr 1 w Barlinku przy ul. Jeziornej. Uczniowie mogą już korzystać z przyrządów do treningu mięśni brzucha, nóg i bioder, urządzeń wzmacniania mięśni pleców i ramion, a także do treningu ogólnorozwojowego dla dużych partii mięśni górnych i dolnych części ciała.

 

REKLAMA

 

Siłownia plenerowa, która jak założono, ma stanowić alternatywę dla zajęć wychowania fizycznego oraz propagować aktywny styl życia, kosztowała 39.966,67 zł, z czego 50% zostało dofinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach pomocy finansowej dla jednostek samorządu terytorialnego z obszaru Województwa Zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2021 r.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.