niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
Image
Śmiertelny wypadek

W sobotę (3. stycznia 2009 roku) około godziny 14.00 na drodze krajowej nr 3 pomiędzy miejscowościami Trzcinna - Renice doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Czołowo zderzyły się dwa pojazdy osobowe.

 

Będący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że jadący w kierunku Szczecina samochód osobowy VW Golf na prostym odcinku drogi, nie zachował należytej ostrożności do panujących warunków atmosferycznych, w wyniku czego uderzył czołowo w nadjeżdżający samochód osobowy Citroen Berlingo. Samochodem Citroen, podróżowała czteroosobowa rodzina.

REKLAMA

W wyniku wypadku kierujący pojazdem Berlingo 36-letni kierowca Marcin F., mieszkaniec Poznania, zginął na miejscu.  Pozostali pasażerowie Bożena F. lat 35, z ciężkimi obrażeniami ciała została przetransportowana helikopterem do szpitala w Szczecinie, gdzie walczy o przeżycie. Kobieta była w 20. tygodniu ciąży. Natomiast dwóch pozostałych pasażerów: Józef Ł. lat 61 z lekkimi obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala w Pyrzycach, 4 - letni Antonii F. trafił do szpitala w Gorzowie Wlkp.

Image

Kierowca Golfa 21- letni mieszkaniec Sulechowa z lekkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Pyrzycach. Na odcinku drogi, gdzie miało miejsce zdarzenie, obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 km/h. Wskazówka prędkościomierza pojazdu VW Golf zatrzymała się na 125 km/h. Przez 4 godziny na tym odcinku droga była zamknięta. Szczegółowe przyczyny wypadku są ustalane przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu.

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.