sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (6)
KRYMINAŁKI

Będąca po służbie policjantka Komisariatu Policji w Barlinku, zauważyła na jednej z ulic miasta dziwnie poruszający się samochód osobowy. Udało się jej go zatrzymać. Wezwany na miejsce zdarzenia patrol policji stwierdził, że kierujący samochodem jest pod wpływem alkoholu. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów od 3 do 10 lat. O wysokości kary zadecyduje sąd.

 

REKLAMA

Policjanci z KP w Barlinku dokonali zatrzymania mężczyzny, który dokonał kradzieży z włamaniem na terenie Barlinka. Do zatrzymania doszło dzięki osobie pokrzywdzonej, która ustaliła i wskazała sprawcę. Zatrzymany za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują o baczną uwagę, na telefony od osób informujących o sporej ilości kryptowalut na koncie osoby odbierającej telefon i związanych z tym zysków. Trzeba tylko pobrać „odpowiednie” oprogramowanie na telefon i po jakimś czasie pieniądze będzie można pobrać ze swojego konta. Jest to oszustwo, podobnie jak „na wnuczka” czy „na policjanta”. Można przy tym stracić oszczędności swojego życia.

 

Jacek Słomka

 

Komentarze

Guest

Proszę opublikować imię i nazwisko tego zabijake. Niech każdy wie że trzeba uważać na typa bo po pijaku może kogoś zabić autem.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież