BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
BOHATEROWIE ZNANI I NIEZNANI

Tegoroczne widowisko przygotowane przez uczniów klas 4b i 4c niestety możemy obejrzeć tylko on-line. W swoim programie nawiązali do krętych ścieżek polskiej historii oraz przypomnieli, że nie wszystkim dane było zaistnieć na stronach szkolnych podręczników.

 

REKLAMA

 

Na wielu bezimiennych mogiłach stoi biały krzyż i jak mówi piosenka „nie pamięta już kto pod nim śpi”. Jak zawsze młodzi artyści byli dobrze przygotowani, wymusztrowani i  uśmiechnięci. Poważnie potraktowali bycie scenicznym żołnierzem, legionistą, zrozpaczoną matką… Potrafili wzruszyć i wprawić w zadumę nad losem ludzi, którzy bez wahania narażali życie dla przyszłej wolności Ojczyzny, która nadeszła dopiero po 123. latach. Widowisko jest krótką, ale pouczającą lekcją historii, której warto w wolnej chwili poświęcić odrobinę czasu.

 

SP4 Barlinek - nadesłane

 

 

Komentarze

+6

Guest

I jak zawsze p. Beata i p. Dorota przygotowały przepiękne przedstawienie. Dzieci przekazały najważniejsze wartości oddania życia za wolność ojczyzny. Przekaz piękny, dopracowany
Gratulacje, Życzę dalszej przyjemnej pracy z uczniami dla p. Beaty i p
Doroty.
+11

Guest

Pięknie zaaranżowane, takie proste w wyrazie i szczere. Podobało mi się , bez polityki , młodzi z powagą i dumą .
Świetny pomysł z prostym jasnym ubiorem , bez broni i mundurów - to mi nigdy nie pasowało do dzieci, bose stópki wzruszające
Brawo

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.