BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
JUŻ W NIEDZIELĘ ‘’BIEG PUCHACZA’’ – DZIECI NA START!

W sobotę 13 listopada o 23:59, kończą się elektroniczne zapisy na niedzielny „Bieg Puchacza”. W dniu biegu, 14 listopada, będzie możliwość zapisania się w biurze zawodów. Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli o tych zawodach, nadmienimy tylko, że jest to bieg przełajowy, w którym zawodnicy mają do pokonania dystans pięciu kilometrów.

 

REKLAMA

 

Będzie to pierwszy z pięciu cykli, rozegranych będzie między listopadem 2021 a marcem 2022. Start i meta, umiejscowione będą na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego. Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się do biegu i wniesienie odpowiedniej opłaty startowej przez formularz rejestracyjny dostępny na stronie biegu lub w biurze zawodów bezpośrednio przed biegiem. Opłata startowa wynosi 35 złotych.

 

 

14 listopada (niedziela) - bieg główny startuje o godz. 11.00!

Dodatkowo, organizatorzy przewidzieli też mają niespodziankę dla dzieci! Najmłodsi, będą mogli również wziąć udział w zawodach. Specjalnie dla nich przygotowano przyjacielską rywalizację w kategoriach wiekowych i na dystansach:

  • 0-6 lat (roczniki 2021 - 2015) dystans 100 m
  • 7-8 lat (roczniki 2014 - 2013) dystans 250 m
  • 9-10 lat (roczniki 2012 -2011) dystans 500 m
  • 11-12 lat (roczniki 2010 - 2009) dystans 750/800 m

Zapisy będą prowadzone bezpośrednio przed biegiem w godz. 9.00 - 9.45 w Biurze Zawodów na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego przy ul. Sportowej 2 (wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego). Każdy uczestnik biegu dostaje pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki dołączone do pakietów startowych. Tutaj nie będziemy wybierać zwycięzców, bowiem jeśli bierzesz udział w biegu - już jesteś zwycięzcą!

Opłata startowa dla dzieci wynosi 0 zł!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach i dopingowania swoich najbliższych!

 

 

 

Nie czekaj!   Zapisz się już dziś.

 

Do biegu pozostało
(dni/godzin/minut/sekund)

-

  

‘’BIEG PUCHACZA’’ JUŻ 14 LISTOPADA W BARLINKU!

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.