Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI


 czwartek 28 marca 2024r.   imieniny: Antoni, Jan, Krzesisław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

Szkoła Kierowców EFEKT

Mariusz Kuziel - Lewica

BARLINEK W NASZYCH SERCACH - Koalicja Obywatelska

TAK dla samorządu - PIS

KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD

INICJATYWA DLA BARLINKA

A A A
4.2 1 1 1 1 1 Ocena 4.20 (5)
GOLFEM W OGRODZENIE

Do niebezpiecznego zdarzenia, doszło dziś 13 listopada po godz. 9.00 przy ul. Tunelowej. Kierujący samochodem osobowym VW Golf, jadący w kierunku centrum miasta, na zakręcie zjechał na chodnik, po czym uderzył w ogrodzenie.

 

REKLAMA

 

W pojeździe podróżowały dwie osoby, które same opuściły auto. Zniszczone zostało nie tylko samo ogrodzenie, ale również stojący na posesji samochód Mitsubishi. Na szczęście w chwili zdarzenia, nikt nie szedł chodnikiem. Informacji w tej sprawie, udzielił nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk.

 

„Kierujący samochodem VW, jak wynika ze wstępnych ustaleń, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na chodnik, po czym wjechał w ogrodzenie. Kierowcy i pasażerowi nic się nie stało. Ponadto kierujący został zatrzymany przez Policję i przewieziony do policyjnego aresztu. W chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu.”

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+15

Guest

Widziałem video z monitoringu, facet jechał lewym pasem. Dobrze, że nie skończyło się to tragicznie. Często jeżdżę tamtą drogą i nagminne jest ścinanie tego zakrętu. Tutaj jakby jechało auto z naprzeciwka to czołowe zderzenie, nie mówiąc nic o pieszych/rowerzystach. Współczuję właścicielowi posesji, przez głupotę pijanego kierowcy taki problem na głowie.
+8

Guest

Dlaczego pasażer pozwolił pijanemu wsiąść za kòłko? Hmm.. pewnie nawalony też był. Brawo tak samo winny jak ten co prowadził. Byłam w podobnej sytuacji na imprezie towarzysz stwierdził że musi coś załatwić i zaraz wròci a był lekko wcięty kluczyki zabrałam ryja darł wyzywał myślałam , że dostanę ale nie, tak mnie wkurzył, że za karę dwa dni kluczykòw szukał nie pamiętał, że ja je Jemu zabrałam. He he kara musi być....
+21

Guest

Do gościa ,ktòry prowadził auto. Na pewno odczujesz konsekwencje tej głupoty finansowo. Szczerze i bardzo dobrze. Zastanôw się jakbyś po pijaku odebrał komuś życie żadne przepraszanie czy skrucha życia by nikomu nie zwròciła. Ciągnie Cię by jeżdzić po pijaku oddaj kluczyki zanim łykniesz kielicha. Do kolejnych dreiveròw na podwòjnym gazie siadając za kòłkiem stajecie się potencjalnymi zabòjcami zasatanòwcie się co robicie. Tyle. Pozdrawiam wszystkich opowiedzialnych kierowcòw
+21

Guest

Dobrze że kierowca nie potrącił nikogo i pasażerowi nic się nie stało. Tragedia. Ludzie trzeba myśleć po pijaku nie wolno kierować autem. Teraz niech płaci ten co rozwalił. Za wszystkie szkody.
+17

Guest

Szkoda, że nie w drzewo. Żeby więcej nie siedzieć za kółkiem.
Narobił problemów właścicielom, pierniczyć się teraz z płotem.
+19

Guest

Cytuję Guest:
Ludzie ten człowiek był pod wpływem alkoholu... Tutaj nie ma zwalania na stan dróg czy też szybka jazde ....


A znasz kolego takie coś jak ironia albo sarkazm?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież