BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kto byłby winny?
Komisariat Policji w Barlinku zwraca się do osób, które były świadkami zdarzenia pokazanego na filmie i mogłyby rozpoznać uczestników zdarzenia, zarówno pieszego jak i pojazd lub kierowcę.

W sprawie prowadzone jest śledztwo z urzędu. Wszelkie informacje prosimy kierować osobiście lub telefonicznie 095 7461765

Aby zilustrować bezmyślność użytkownków dróg pokazujemy przykładową sytuację zaistniałą na przejściu dla pieszych przed hotelem CITY-PARK Barlinek. Jeżeli doszłoby do wypadku, kto byłby winny? Kierowca, który jechał zbyt szybko przy śliskiej i mokrej nawierzchni? A może pieszy, który bez najmnieszych obaw, dziarsko wkroczył na zebrę?

Pieszego wyraźnie nie interesują samochody, ale i kierowca nawet nie zaczął hamowania.

REKLAMA
Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu, lecz identyczne przypadki są codziennością w centrum Barlinka, w pobliżu ronda i skrzyżowania ulic Niepodległości i 31-go Stycznia.

{jgflv file:=[http://www.barlinek24.internetdsl.pl/pasy.flv] width:=[450] height:=[300] autostart:=[false]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.