BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (1)
BOK ZAPRASZA NA WYSTAWĘ POPLENEROWĄ

Barlinecki Ośrodek Kultury, zaprasza na wystawę poplenerową „Piękno ukryte po obu stronach Odry”. 18 listopada godz. 17.00, sala widowiskowa BOK, ul. Podwale 9. W części artystycznej wystąpi zespół „Nova Band”.

 

REKLAMA

 

Wystawa, związana jest z polsko – niemieckim plenerem ceramiczno – malarskim, który w dniach 8-19 listopada odbywa się w naszym mieście. Uczestniczy w nim dwudziestu jeden artystów, w tym pięciu wybitnych ceramików i malarzy. Komisarzem pleneru jest Brygida Liśkiewicz.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

 

BOK - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.