BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
2.6521739130435 1 1 1 1 1 Ocena 2.65 (23)
SPOTKANIE W SPRAWACH WAŻNYCH DLA BARLINKA – ZAPROSZENIE

Na naszą redakcyjną skrzynkę, otrzymaliśmy dziś wiadomość z prośbą o publikację. Poniższe zaproszenie, skierowane zostało do mieszkańców gminy Barlinek, którzy chcieliby porozmawiać z władzami o problemach, które pojawiają się w naszym mieście. Spotkanie zostało zorganizowane przez jedną z mieszkanek Barlinka.

 

REKLAMA

 

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy miasta i gminy Barlinek!

Jako mieszkańcy kochający swoje miasto widzimy problemy, które w nim narastają:

  • sytuację nierentownego zadłużonego Szpitala
  • brak pediatry który leczyłby nasze dzieci
  • sytuację dziennego domu opieki
  • zapachy emitowane przez jedną z barlineckich firm, które wdycha duża część miasta
  • wiele innych mniejszych i większych problemów dotykających mieszkańców naszego miasta i gminy które do tej pory nie zostały rozwiązane

Sprawy te dotyczą mniej lub bardziej, każdego z nas dlatego, zapraszamy na spotkanie w celu omówienia bieżących problemów mieszkańców miasta oraz próby znalezienia ich rozwiązań. Pomóżmy Burmistrzowi i Radzie Miejskiej - spotkajmy się, porozmawiajmy i wspólnie znajdźmy rozwiązanie! Jeżeli my tego nie zrobimy – nikt tego nie zrobi! Wypracowane postulaty i wnioski zostaną przedstawione na czwartkowej Sesji Rady Miejskiej!

Spotkanie odbędzie się w Kawiarni Artystycznej Panorama w dniu 23.11.2021 o godzinie 17:30

Przyjdźmy i pokażmy że problemy mieszkańców – nasze problemy - nie są nam obojętne!

Na spotkanie zaproszono Burmistrza, Radę Miejską i prezesa barlineckiego szpitala.

Spotkanie będzie rejestrowane. Udział w nim jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rozpowszechnianie utrwalonego wizerunku.

 

Ewa Jasińska

 

 

Komentarze

+3

Guest

Cytuję Guest:
Jest taka zasada ,, wiedziały gały co brały''. Nagle po takim czasie burmistrz i rada miasta są do wymiany. A kto ciągle wybiera tych samych radnych i daje się przekonać kiełbasie wyborczej. Ale tak to jest, gdy zamiast oglądać sesję rady to po prostu głosuje się na tego kandydata, który obieca więcej.

Wiadomo łatwo jest krzyczeć o tym w jak złym stanie jest nasz szpital, ale dokonać dokładnej analizy to zbyt duży trud. Może warto dokładniej zapoznać się z powodami zadłużenia placówki. A może NFZ ucina kontrakty, płaci za mało za zabiegi, pobyty itp? Dodatkowo po co w tak małym miasteczku potrzebny jest szpital. Zawsze można przerobić w placówkę pierwszej pomocy. I tak z poważnymi problemami pacjentów przewozi się do szpitali wojewódzkich.
A brak pediatry to tak nie do końca prawda, bo nadal mamy jednego pediatrę w Medyku, który odwala kawał dobrej roboty.

A może warto poruszyć poważniejsze problemy w naszej gminie:
- ciągle rosnące podatki w gminie
- uciekające pieniądze do OSP, która często jeździ niepotrzebnie na 2 wozy, jeżdżą gdzie nie ma potrzeby, ślamazarna praca. Co się dziwić gdy im płacą za godzinę akcji, nie jak w PSP.


Nie no ,stop.Ty chyba nie jesteś mieszkańcem tego miasta skoro tak piszesz, że po co co tu szpital...wiesz w którym roku powstał ? I na jaką wówczas ilość mieszkańców? To miasto ma się rozwijać czy ...zwijać? Orliki mamy budować a szpital zamknąć ?? Co ważniejsze? Pomyśl bo kiedyś możesz sam swojej opinii pożałować
+1

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
[quote name="Guest"][quote name="Guest"]

Takich gwiazd jednego kwartału w historii Barlinka było tysiące i nikt już o nich nie pamięta.

Hahah ktoś tu komuś chyba zazdrości i bije pianę na Barlinek 24 bo tylko tu może być anonimowy jakie to słabe Zazdrościsz dziewczynie ? Tak sądzę,że masz ostry ból tyłka za to co robi dla miasta .

Okey ,tylko co robi ta Pani jak na razie poza tylko biciem piany i tupaniem nóżkami.Myślisz,że gdyby była burmistrzem to pediatrę dla Barlinka wyciągneła by jak magik królika z kapelusza :lol: To tak nie działa.Możesz się co najwyżej starać aby był u nas pediatra i tylko tyle .Nie przymusisz nikogo do pracy w zakładzie który chwieje się u podstaw i lada moment może być zamknięty mimo ,że prawie wszyscy dookoła twierdzą ,że nie.Nie takie szpitale i duże firmy były zamykane.Nie życzę zamknięcia, ale patrzę realnie.


Kreujesz się na eksperta, a podstawowej wiedzy o demokracji nie posiadasz. Z zorganizowaną grupą każdy się liczy, a szczególnie władza. Zorganizowane spotkanie z TV Szczecin w sprawie Haconu policja z radiowozu filmowała... o czym to świadczy? W grupie zawsze jest więcej pomysłów, więcej znajomych, więcej możliwości. W pojedynkę nie wygrywa się wojny z aparatem ucisku.
Drogi ekspercie, od wkładania kija w szprychy, pohamuj swe żądze utrudniania działania innym...
-4

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
[quote name="Guest"][quote name="Guest"]

Takich gwiazd jednego kwartału w historii Barlinka było tysiące i nikt już o nich nie pamięta.

Hahah ktoś tu komuś chyba zazdrości i bije pianę na Barlinek 24 bo tylko tu może być anonimowy jakie to słabe Zazdrościsz dziewczynie ? Tak sądzę,że masz ostry ból tyłka za to co robi dla miasta .

Okey ,tylko co robi ta Pani jak na razie poza tylko biciem piany i tupaniem nóżkami.Myślisz,że gdyby była burmistrzem to pediatrę dla Barlinka wyciągneła by jak magik królika z kapelusza :lol: To tak nie działa.Możesz się co najwyżej starać aby był u nas pediatra i tylko tyle .Nie przymusisz nikogo do pracy w zakładzie który chwieje się u podstaw i lada moment może być zamknięty mimo ,że prawie wszyscy dookoła twierdzą ,że nie.Nie takie szpitale i duże firmy były zamykane.Nie życzę zamknięcia, ale patrzę realnie.
+5

Guest

Cytat:
Takich gwiazd jednego kwartału w historii Barlinka było tysiące i nikt już o nich nie pamięta.
Bardzo złośliwa uwaga!
Cel: zdusić inicjatywę w zarodku, bo może ja wyjdę na lenia i nieroba...
+3

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
[quote name="Guest"][quote name="Guest"]

Takich gwiazd jednego kwartału w historii Barlinka było tysiące i nikt już o nich nie pamięta.

Hahah ktoś tu komuś chyba zazdrości i bije pianę na Barlinek 24 bo tylko tu może być anonimowy jakie to słabe Zazdrościsz dziewczynie ? Tak sądzę,że masz ostry ból tyłka za to co robi dla miasta .
-4

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
[quote name="Guest"]Kto jest organizatorem tego spotkania?

Ja :) Ewa Jasińska ! Zapraszam do kontaktu :) do wyborów nie startuje tak na marginesie :) nawet nie zamierzam więc nie wiem jak to się ma do komentarzy poniżej :) szopka przedwyborcza ? Nie sądzę żeby ktokolwiek mnie namówił do wyborów :) po za tym od tego jest burmistrz żeby z mieszkańcami rozmawiać a jak ktoś ma inne zdanie zapraszam na priv :)

Dalej nic nie pisze Pani o referendum, które widnieje w informacji na Pani profilu, że będą zbierane podpisy. Jeśli to referendum o odwołanie burmistrza to dziwne podejście....iść na rozmowy o Barlinku trzymając kwity o odwołanie za ,, pazuchą". Jeśli rozmowy nie będą Pani satysfakcjonować to zacznie Pani zbierać podpisy na oczach burmistrza. Gratuluję podejścia. Cyrk na kółkach.

I wzajemnie z radną L. udostępniacie swoje posty a dziś na facebook kilka osób zaczęło udostępniać plakat p. L z 2018 roku gdy startowała na burmistrza. Idzie Pani na spotkanie z pismem referendalnym i chce Pani rozmawiać o problemach identycznych, które poruszała p. L. Czy to nie jest szopka? Pisze p. że nie chce startować ale na profilu już Pani napisała że interesuje Panią praca na rzecz kultury w mieście. W świetle odchodzącej na emeryturę p. Brygidy Liśkiewicz to brzmi to bardzo kolokwialnie. Barliniacy napewno to ocenią. Poza Pani świtą wzajemnej adoracji są tu jeszcze inni ludzie jak seniorzy, ubodzy, bezrobotni, którzy również są częścià tej społeczności.

No to teraz zapraszam na żywo żeby powiedzieć mi to jeszcze raz :) nie wiem kto jakie miał plany wyborcze w tym mieście i średnio mnie to interesuje . Raz że żeby pracować na stanowisku pani od BOK to trzeba z tego co mi wiadomo wystartować w konkursie w którym ja nie mam zamiaru :) dwa że pracowac na rzecz kultury tego miasta nie trzeba z poziomu fotela :) bo już mialam swój debiut z foto plenerem i z tego co mi wiadomo robiłam to we współpracy p.siarkiewicza więc teraz też zostanę posadzona o to że z nim wspolpracuje ? no żarty .. czyli jak się zaczyna coś działać w dobrym kierunku tylko dlatego że matki mają dosyć że nie mają pediatry to odrazu człowiek pcha się do koryta ?

Takich gwiazd jednego kwartału w historii Barlinka było tysiące i nikt już o nich nie pamięta.
+7

Guest

Cytuję Guest:
Ci ,,mieszkańcy"o których myślę idą tam tylko po to by podważyć działania burmistrza. Komuś kto za tym stoi bardzo zależy na przedterminowych wyborach. Mieszanie mieszkańców w polityczne rozgrywki.

Lepiej klikać w klawiaturę i się wymądrzać!!! Mieszkańcy mają prawo walczyć o swoje prawa a burmistrz jest ich pracownikiem!!!
+3

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
[quote name="Guest"]Kto jest organizatorem tego spotkania?

Ja :) Ewa Jasińska ! Zapraszam do kontaktu :) do wyborów nie startuje tak na marginesie :) nawet nie zamierzam więc nie wiem jak to się ma do komentarzy poniżej :) szopka przedwyborcza ? Nie sądzę żeby ktokolwiek mnie namówił do wyborów :) po za tym od tego jest burmistrz żeby z mieszkańcami rozmawiać a jak ktoś ma inne zdanie zapraszam na priv :)

Dalej nic nie pisze Pani o referendum, które widnieje w informacji na Pani profilu, że będą zbierane podpisy. Jeśli to referendum o odwołanie burmistrza to dziwne podejście....iść na rozmowy o Barlinku trzymając kwity o odwołanie za ,, pazuchą". Jeśli rozmowy nie będą Pani satysfakcjonować to zacznie Pani zbierać podpisy na oczach burmistrza. Gratuluję podejścia. Cyrk na kółkach.

I wzajemnie z radną L. udostępniacie swoje posty a dziś na facebook kilka osób zaczęło udostępniać plakat p. L z 2018 roku gdy startowała na burmistrza. Idzie Pani na spotkanie z pismem referendalnym i chce Pani rozmawiać o problemach identycznych, które poruszała p. L. Czy to nie jest szopka? Pisze p. że nie chce startować ale na profilu już Pani napisała że interesuje Panią praca na rzecz kultury w mieście. W świetle odchodzącej na emeryturę p. Brygidy Liśkiewicz to brzmi to bardzo kolokwialnie. Barliniacy napewno to ocenią. Poza Pani świtą wzajemnej adoracji są tu jeszcze inni ludzie jak seniorzy, ubodzy, bezrobotni, którzy również są częścià tej społeczności.

No to teraz zapraszam na żywo żeby powiedzieć mi to jeszcze raz :) nie wiem kto jakie miał plany wyborcze w tym mieście i średnio mnie to interesuje . Raz że żeby pracować na stanowisku pani od BOK to trzeba z tego co mi wiadomo wystartować w konkursie w którym ja nie mam zamiaru :) dwa że pracowac na rzecz kultury tego miasta nie trzeba z poziomu fotela :) bo już mialam swój debiut z foto plenerem i z tego co mi wiadomo robiłam to we współpracy p.siarkiewicza więc teraz też zostanę posadzona o to że z nim wspolpracuje ? no żarty .. czyli jak się zaczyna coś działać w dobrym kierunku tylko dlatego że matki mają dosyć że nie mają pediatry to odrazu człowiek pcha się do koryta ?

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Kto jest organizatorem tego spotkania?

Ja :) Ewa Jasińska ! Zapraszam do kontaktu :) do wyborów nie startuje tak na marginesie :) nawet nie zamierzam więc nie wiem jak to się ma do komentarzy poniżej :) szopka przedwyborcza ? Nie sądzę żeby ktokolwiek mnie namówił do wyborów :) po za tym od tego jest burmistrz żeby z mieszkańcami rozmawiać a jak ktoś ma inne zdanie zapraszam na priv :)

Dalej nic nie pisze Pani o referendum, które widnieje w informacji na Pani profilu, że będą zbierane podpisy. Jeśli to referendum o odwołanie burmistrza to dziwne podejście....iść na rozmowy o Barlinku trzymając kwity o odwołanie za ,, pazuchą". Jeśli rozmowy nie będą Pani satysfakcjonować to zacznie Pani zbierać podpisy na oczach burmistrza. Gratuluję podejścia. Cyrk na kółkach.

Nie jeżeli nie będą mnie satysfakcjonować .. jeżeli ktoś w tym mieście myśli że załatwianie spraw ma na celu podejście do wyborów to się grubo myli ... Jeżeli Wam jako mieszkańcom pasuje ten cały cyrk na kółkach który funduje nam w tej chwili władza to spoko możecie sobie to tolerować :) ale nie zabraniajcie mieszkańcom którym to nie pasuje wolności do tego by rozliczać kogoś z pracy bo mamy zwyczajnie do tego prawo .. czy ktoś na siłę kogos zmusza do podpisu ? Stoi z kijem że masz podpisać i koniec !? Myślę że to jest wolny wybór .. i kto chce niech przyjdzie kto nie niech nie narzeka że jest źle skoro twierdzi w internecie że jest pięknie .. mi się nie podoba i będę o tym mówić głośno dopóki nie będę miała lekarza tam gdzie mieć go powinnam .. tyle :)

I wzajemnie z radną L. udostępniacie swoje posty a dziś na facebook kilka osób zaczęło udostępniać plakat p. L z 2018 roku gdy startowała na burmistrza. Idzie Pani na spotkanie z pismem referendalnym i chce Pani rozmawiać o problemach identycznych, które poruszała p. L. Czy to nie jest szopka? Pisze p. że nie chce startować ale na profilu już Pani napisała że interesuje Panią praca na rzecz kultury w mieście. W świetle odchodzącej na emeryturę p. Brygidy Liśkiewicz to brzmi to bardzo kolokwialnie. Barliniacy napewno to ocenią. Poza Pani świtą wzajemnej adoracji są tu jeszcze inni ludzie jak seniorzy, ubodzy, bezrobotni, którzy również są częścià tej społeczności.

Nie chcesz nie przychodz .. proste ?
-3

Guest

Cytuję Guest:
Już widzę tą pełną salę ludzi :))) Te problemy które ktoś tu chce przedstawić to powielanie dawno nagłaśnianych spraw ale nie przez tą panią tylko kogoś innego, Trzeba samemu coś wymyślić kopiowanie nic nie da.
Nie cierpię naśladowców to jest takie płytkie.

A może to współpraca!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.