Dealz Barlinek

 

Dealz Barlinek


 sobota 25 czerwca 2022r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
2.2857142857143 1 1 1 1 1 Ocena 2.29 (7)
WSPARCIE DLA PSP MYŚLIBÓRZ

Gmina Barlinek, w ramach współpracy na rzecz bezpieczeństwa w powiecie myśliborskim, udzieliła wsparcia finansowego, do zakupu nowego wozu operacyjnego dla Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu. Dodajmy, że samochód będzie pełnił służbę również na naszym terenie.

 

REKLAMA

  

Wniosek o dofinansowanie, został złożony 22 lutego 2021r. przez Komendanta Powiatowego PSP w Myśliborzu. Przekazanie nowej Skody, miało miejsce 12 listopada, a uczestniczyli w nim starosta myśliborski Andrzej Potyra, Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, Burmistrz Myśliborza Piotr Sobolewski oraz Komendant Powiatowy PSP w Myśliborzu mł. bryg. Maciej Iwko.

Wartość nowego wozu operacyjnego, to kwota 132.000 zł. Najwięcej, bowiem 90.000 zł, to wsparcie z gminy Barlinek. 32.000 zł dołożył powiat myśliborski, natomiast 10.000 zł to kwota, którą dofinansowała gmina Myślibórz. Suma przekazana przez Barlinek, została przeznaczona ze środków stanowiących dochody własne gminy. Zgodnie z art. 19b pkt 1 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o Państwowej Straży Pożarnej, gmina może uczestniczyć w pokrywaniu części kosztów funkcjonowania PSP.

 

M.Przybylska

 

Komentarze

+2

Guest

Szanowni Państwo! Proszę czytać opisy do końca….Burmistrz Myśliborza dołożył 110.000 zł, z czego 10.000 zł do ww. samochodu operacyjnego, a 100.000 zł jako wkład własny do samochodu gaśniczego (wartość zadania 760.000 zł). Każdy Burmistrz dokłada „cegiełkę” na ochronę przeciwpożarową żebyśmy My mieszkańcy czuli się bezpieczniej !!!
+4

Guest

Cytuję Guest:
Tylko sie chwala co chwila autami strażackimi. A moze tak karetkę kupić co??

Masz pojęcie co piszesz co to zmieni jak obsada jest ledwie na jedną, po za tym już kupili dwie do szpitala bo jest taki super że się nie wyrabiają z transportem chorych do innego szpitala bo nasz jest nie udolny, i są to karetki tylko i wyłącznie transportowe nie jeżdżą do wypadków, nagłych zachorowań itd. a wozy przynajmniej ratują mienie i życia a często też jeżdżą za karetkę!
+12

Guest

+Odwdzięczenie+ za +równe+ i +sprawiedliwe+ traktowanie szpitali na terenie powiatu Myśliborskiego - dla Dębna bezzwrotne dofinansowania a dla szpitala barlineckiego - Bogatego Barlinka tylko pożyczka.
+16

Guest

Co by nie mówić to jest prawda co mówią w Myśliborzu o Barlinku. "Miasto frajerów , tak bogaci a nic nie mają". Powiedziano mi to w oczy.
+12

Guest

Mieszkałem kiedyś w Barlinku.Często wchodzę na tą stronę i ciagle powtarzają się te same nazwiska.Włodarze nie potrafią posprzątać na swoim podwórku ,a czują się gospodarzami w terenie.Szpital,bezpieczeństwo,lekarze nie stanowią dla nich problemu,tylko powiat jesteśmy bogaci.Nasi druchowwie strażacy(pełen szacunek dla Was)niech chodzą na boso.
Panie Starosto niech Pan pamięta może niedługo już Pan też będzie potrzebował opieki w Domu Pomocy,który usilnie chcecie zlikwidować.
+14

Guest

Przepraszam, do czego Straży może przydać się tego typu auto ??? Ani to auto terenowe, ani wieloosobowe mogące dowieźć większa ilość strażaków na akcję, ani typu pick up mogące zabrać jakiś sprzęt na siebie - no nie rozumiem tego epizodu...
+19

Guest

Auto musi być ładne i drogie tym lepiej że są chetni na skladkę .Burmistrz i rada na bogato a co ..niech widzą jak sie szlachta bawi.
Zaraz koniec roku to sie da nowe podwyżki i znowu bedzie pieknie .

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.