BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
4.1111111111111 1 1 1 1 1 Ocena 4.11 (9)
WYPADEK W KARSKU

Trzy osoby zostały poszkodowane w zdarzeniu, do którego doszło 19 listopada, na terenie jednej z firm w Karsku. W trakcie rozładunku transportu komponentu karmy dla norek, jeden z pracowników znalazł trzy nieprzytomne osoby.

 

REKLAMA

   

Informacji w sprawie wypadku, udzielił nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk.

 

„Jeden z pracowników firmy, na naczepie ciężarówki, z której rozładowywane były półprodukty do produkcji karmy, znalazł trzech nieprzytomnych mężczyzn.  Powiadomił służby ratunkowe, które zajęły się poszkodowanymi. Mężczyźni zostali przetransportowani śmigłowcami i karetką do szpitali. Przyczyna wypadku nie jest znana. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogło dojść do zatrucia oparami komponentów. Jednak podkreślam, że są to jedynie wstępne ustalenia, z uwagi na okoliczności zastane przez policjantów na miejscu. Na oficjalne przyczyny zdarzenia, trzeba czekać. Jest zbyt wcześnie, by o nich mówić. Na miejscu wypadku pracuje Policja pod nadzorem Prokuratury”.

 

Jacek Słomka

 

 

Wstrzymujemy publikację kolejnych komentarzy pod artykułem.

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.