niedziela 4 czerwca 2023r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1

W ubiegłym tygodniu w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie oraz Delegaturze ZUW w Koszalinie, wręczono promesy dla 52. samorządów, za zaangażowanie i promowanie szczepień. Wszystko w ramach konkursów „Rosnąca odporność” oraz „Najbardziej odporna gmina”.

 

REKLAMA

   

Wśród gmin z najwyższym wzrostem poziomu zaszczepienia swoich mieszkańców, znalazła się gmina Barlinek. Promesę na kwotę 250 000 zł, za zajęcie 45. miejsca, odbierał Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński. Na co zostanie przeznaczona ta kwota? Zapytamy w barlineckim Ratuszu. Po uzyskaniu odpowiedzi, poinformujemy Państwa o tym.

Dla porównania dodajmy, że nasi sąsiedzi, gmina Pełczyce zajęła drugie miejsce i otrzymała kwotę 1 000 000 zł. O taką samą sumę co Pełczyce,  wzbogacił się też Nowogródek Pomorski.

 

M.Przybylska

Foto: ZUW w Szczecinie

 

Komentarze

Guest

To wygląda na zwykłe rozdawanie pieniędzy przez rządzących. Nie zauważyłam aby nasza gmina podjęła jakiekolwiek działania aby przekonać osoby, które obawiają się szczepień. Zaszczepili się przekonani albo ci, których najbliżsi lub lekarze przekonali. To może warto te pieniądze przeznaczyć teraz na przekonanie kolejnych osób do szczepień, edukację prozdrowotną w szkołach? Spotkania z profesjonalistami aby przekonali pozostałych. mieszkańców. Ludzie mają prawo się niepokoić a specjaliści powinni mieć szansę te niepokoje rozładowywać. Aby już więcej osób nie musiało ciężko chorować lub tracić życie.

Guest

Cytuję Guest:
A ja bym chciał wiedzieć, co tab bardzo LEPIEJ robi gmina Pełczyce czy może Nowogródek, że zostawia nas daleko w tyle? Wójt łazi po chałupach? Burmistrz zapędza do punktu szczepień? Bo co robiła gmina Barlinek to ni kak nie wiem. Ale się należy

Jako gmina to chciałbym byśmy wogóle nie istnieli w takim rankingu!!
+5

Guest

A ja bym chciał wiedzieć, co tab bardzo LEPIEJ robi gmina Pełczyce czy może Nowogródek, że zostawia nas daleko w tyle? Wójt łazi po chałupach? Burmistrz zapędza do punktu szczepień? Bo co robiła gmina Barlinek to ni kak nie wiem. Ale się należy
+13

Guest

Tak kolejny plac zabaw albo siłownia na powietrzu to są bardzo potrzebne obiekty. Ewentualnie wymiana nowo położonego chodnika. Ja osobiści proponuję basen dla mieszkańców dwóch bloków na złączeniu Stycznia i Niepodległości.
+14

Guest

Cytuję Guest:
Na podwyżki płac dla urzędników, bo od dawna nie dostali a sytuacja gospodarcza w kraju coraz gorsza.

Już to widzę jak urzędnicy dostaną podwyżki!! Znając życie to na podwyżkę dla Burmistrza promesa się rozejdzie i nagrody dla jego grzecznych podwładnych!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.