Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
10-LECIE ‘’W KRĘGU SZTUKI’’ ZAPROSZENIE

BOK – Muzeum Regionalne, zaprasza na jubileuszowy wernisaż z okazji 10-lecia grupy artystycznej „W kręgu sztuki”. 26 listopada (piątek) godz. 17.00 Muzeum Regionalne, ul. Niepodległości 17. W części artystycznej, wystąpi Andrzej Grebasz.

 

REKLAMA

 

Grupa artystyczna pasjonatów malarstwa „W KRĘGU SZTUKI”, powstała 5 listopada 2011r. z inicjatywy Krzysztofa Kłosowicza. Od samego początku działalności, tworzą w salach Barlineckiego Ośrodka Kultury. Uczestniczą w wielu plenerach i wystawach.  Często także uczestniczyli w akcjach charytatywnych, na pomoc chorym dzieciom, bezdomnym zwierzętom oraz corocznie wystawiali swoje prace na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na inauguracji Roku Kulturalnego, która odbyła się 11 października 2013r. w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury grupa otrzymała podziękowania za wkład w rozwój barlineckiej kultury za rok 2012/2013. Na podsumowaniu Sezonu Turystycznego 2016, zostali wyróżnieni za promocję miasta poprzez udział w wielu prezentacjach, wystawach artystycznych i stoiskach targowych, atrakcyjnych wydarzeniach Barlinka w 2016 roku. 12.10.2018 na inauguracji Roku Kulturalnego grupa otrzymała "Pegaza Kultury" za wkład w rozwój kultury barlineckiej.

Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.

 

BOK - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.