BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
KIERMASZ DLA MACIEJA

Zapraszamy Was do świątecznych zakupów, które w tym roku, mogą uczynić wiele dobra. Charytatywny Kiermasz Świąteczny dla Macieja jest organizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Osinie oraz Harcerski Szczep Puszczy Barlineckiej. Wszystko pod patronatem Fundacji Moc Pomocy!

 

REKLAMA

Na kiermaszu będzie można nabyć jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i wyjątkowe prace tworzone przez osoby niepełnosprawne, którym los innych nigdy nie jest obojętny! Wszystkie zebrane pieniążki zostaną w całości przeznaczone na rehabilitację Macieja Wolanina. 

Szczegóły na plakacie.

 

ŚDS "Słonecznik" - nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.