BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
II BIEG PUCHACZA – RUSZYŁY ZAPISY

Ruszyły zapisy do drugiego biegu z cyklu „Bieg Puchacza”. Odbędzie się on 05 grudnia i organizatorzy przygotowali na ten dzień coś wyjątkowego. Jako że termin pokrywa się prawie z dniem Św. Mikołaja, zawodnicy uczczą to wydarzenie Edycją Mikołajkową.

 

REKLAMA

Dla każdego uczestnika w pakiecie startowym będzie czekała czapeczka Świętego Mikołaja aby mógł wyruszyć w niej na trasę. Chyba pierwszy raz w historii Barlinek będzie świadkiem około setki biegnących Mikołajów. W tym dniu nie zabraknie biegu dla dzieci, które w listopadzie, licznie stawiły się na starcie. Serdecznie zapraszamy Was i tym razem.

Medale dla najmłodszych będzie wręczał najprawdziwszy Św. Mikołaj. Oczywiście nie zabraknie słodkiej niespodzianki. Dla wszystkich zawodników będzie czekał ciepły posiłek, nie zabraknie gorącej i pysznej herbatki.

Biuro zawodów czynne: od godz. 9.00
Start dzieci: godz. 10.00
Start główny biegu na 5km: godz. 11.00

Start i meta zlokalizowane są na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku.

‘’BIEG PUCHACZA’’ JUŻ 14 LISTOPADA W BARLINKU!

Trasa do pobrania (gpx)

Przypomnijmy, że wszystkie pięć biegów w ramach cyklu „Bieg Puchacza”, rozegranych będzie między listopadem 2021 a marcem 2022. Organizatorzy, dają dwie możliwości rywalizacji. Pierwszą jest rywalizacja w każdym pojedynczym biegu, a drugą w całym cyklu biegów. Warunkiem bycia sklasyfikowanym w całym cyklu, jest wzięcie udziału w co najmniej czterech biegach.

Organizatorem zawodów jest epidemiasportu.pl oraz Biegam Bo Lubię Barlinek. Partnerzy: Gmina Barlinek, Nadleśnictwo Barlinek, Barlinek24.pl oraz PGK w Barlinku.

 

Zapisz się już dziś! Nie czekaj do ostatniej chwili.

 

 

Do biegu pozostało
(dni/godzin/minut/sekund)

-

  

Kochani ❤️ już za niespełna tydzień drugi bieg z cyklu Bieg Puchacza 🦉 Grand Prix Barlineckich Biegów Przełajowych 🏃‍♂️🌳🏃‍♀️🌲🍁🍂. Kto się jeszcze nie zapisał to ma kilka dni, ale po co to odkładać‼️ Zaprasza sam św. Mikołaj 🎅 Bądźcie z nami 5.12.2021‼️ Do zobaczenia 👋 zapisy: https://dostartu.pl/bieg-puchacza-bieg-drugi-edycja-miko-ajkowa-v6664

Opublikowany przez Bieg Puchacza Niedziela, 28 listopada 2021

 

II BIEG PUCHACZA – RUSZYŁY ZAPISY

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.