czwartek 11 sierpnia 2022r.   imieniny: Aleksander, Herman, Ligia

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
POŻAR W DZIKÓWKU

15 grudnia po godz. 16.00, służby ratownicze otrzymały wezwanie do pożaru domu w miejscowości Dzikówko. Po przyjeździe pierwszych wozów Straży Pożarnej, potwierdzono zgłoszenie. W domu jednorodzinnym, z nieznanych przyczyn, doszło do pożaru pokoju.

 

REKLAMA

Na szczęście ogień się nie rozprzestrzenił i nie objął całego budynku. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Informacji w sprawie pożaru, udzielił nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk:

 

„W pokoju 87-letniego mężczyzny, z nieznanych przyczyn ogniem zajął się materac. W wyniku tego zdarzenia, powstało duże zadymienie. Mężczyzna podtruty dymem, został przetransportowany do szpitala."

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, jeden z OSP Mostkowo, jeden z JRG Myślibórz, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.