sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
UPARKING ODDALA SIĘ W CZASIE

O braku parkingu przy ulicy Szpitalnej pisaliśmy kilka, albo kilkanaście razy. Jego brak jest zmorą dla zmotoryzowanych pacjentów, którzy muszą skorzystać z przychodni POZ lub szpitala. Co pewien czas docierają do nas sygnały (ostatni 20 grudnia br.), o kontrolach policji w tamtym rejonie miasta i o mandatach za parkowanie w niedozwolonych miejscach.

 

REKLAMA

 

Nasi czytelnicy pytają, kiedy to się skończy? Kiedy wreszcie wybudowany zostanie parking, który już dawno był obiecany? Kiedy wreszcie ktoś zauważy, że na Szpitalnej i ulicach sąsiednich jest problem z zaparkowaniem auta? O parking zapytaliśmy w barlineckim Urzędzie Miejskim. Oto odpowiedź, jaką otrzymaliśmy:

 

„W sprawie przygotowania inwestycji dotyczącej budowy parkingu przy Szpitalu Barlinek, prowadzone jest postępowanie mające na celu wydanie decyzji o warunkach zabudowy (drugie postępowanie ze względu na odwołanie jednej ze stron). W toku postępowania wpłynęło odwołanie jednej ze stron, a sprawa została przekazana do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Szczecinie, gdzie jest aktualnie rozpatrywana. Po zakończeniu procedury dotyczącej uzyskania decyzji o warunkach zabudowy wznowione zostaną prace projektowe i dalsza realizacja inwestycji.”

 

Jacek Słomka       

 

Komentarze

+8

Guest

Cytuję mówi jak jest:
Z tym parkingiem jest jak z basenem.
Wraca co wybory.

Zapomnij już otym basenie, poronionym pomysłem w mieście z jeziorem i basenem zaledwie 30 km opodal. Pomysł sprzed wielu lat,a niektórzy go do znudzenia maglują
+11

Guest

Problem z parkowaniem pojawia się tutaj tylko w godzinach przyjmowania pacjentów w przychodniach a nie całodobowo. Raczej powinniśmy pisać tutaj o parkingu dla pacjentów przychodni a nie dla szpitala. Pozdrawiam
Radniaków oraz właściciela działki, który liczy na dojazd od strony szpitala do swojej posesji, złożył sprzeciw w postępowaniu ( tak słyszałem) .Miejmy nadzieję, że będzie parking i dojazd :) Ale co tam. Zdrowych, Radosnych Świąt oraz mniej wariacji i ZDROWIA w nadchodzącym Nowym Roku.
+14

Guest

Cytuję Guest:
Odpowiedz jest prosta: Po co robić parking do czegoś czego niedługo nie będzie? Bo niestety taka jest brutalna prawda.

Bo za państwowe pieniądze się zrobi. Po co radny ma budować sam. Potem upadłość i parking jest, bez projektu, wykonania. Tylko władza się zmieniła. Było na rozbudowę, łącznik. Burmistrz otworzył łącznik i zamknie szpital.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież