BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
ZAPRASZAMY NA NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY

Klub Szachowy LASKER Barlinek, działający przy Barlineckim Ośrodku Kultury, zaprasza wszystkich miłośników królewskiej gry na „Noworoczny Turniej Szachowy”. 29 stycznia 2022r. (sobota) godz. 10.00 -15.00, Europejskie Centrum Spotkań ul. Leśna 1. 

 

REKLAMA

 

Turniej zostanie rozegrany na dystansie 9 rund. Tempo gry P-15 (15 minut na partię dla zawodnika bez zapisu). System kojarzenia szwajcarski – program komputerowy. Zawodnicy zagrają w dwóch turniejach szachowych prowadzonych oddzielnie. Pierwszy turniej A dla dzieci i młodzieży do lat 14. Natomiast drugi turniej B dla osób powyżej 14 roku urodzenia. Na zawodach obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego PZSzach. O zajętym miejscu, decyduje liczba zdobytych punktów, a w przypadku ich równej ilości, będzie decydować punktacja pomocnicza: mały Buchholz, Buchholz, liczba zwycięstw, progres. W końcowej klasyfikacji Turnieju Szachowego, przewidziano puchary dla trzech pierwszych osób w każdej kategorii. Dla wszystkich zawodników, przewidujemy słodki poczęstunek.

Wszystkich chętnych do udziału w turnieju, zachęcamy do zgłoszeń, które należy kierować do dnia 27 stycznia 2022r. do sędziego zawodów – Krzysztofa Wolskiego, tel. 662635134, email - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Patronat honorowy nad Turniejem objęła dyrektor BOK Brygida Liśkiewicz. Patronat medialny: Barlinek24.pl.

 

TURNIEJ ZOSTAŁ ODWOŁANY - PRZEPRASZAMY 

 

Klub Szachowy LASKER Barlinek - nadesłane

 

Komentarze

+1

Guest

Turniej jest otwarty dla wszystkich osób. Zapraszamy. Godziny otwarcia klubu szachowego Lasker. Wtorek i piátek godz 16.00 do 20.00 Zapraszamy chetnych do nauki gry w szachy.

Guest

I dziwicie się ze dzieci i młodzież nie mają co z sobą zrobić. Szachy dla dzieci, no proszę. Dla jakiejś grupy na pewno tak. Ale nie oszukujmy die nie dla większości.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.