poniedziałek 23 maja 2022r.   imieniny: Emilia, Iwona, Jan, Michał

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Usługi dźwigowe - StalMaks Krzysztof Gilewicz

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
PORZĄDKI PRZY DRODZE KRZYNKA - PŁONNO

W artykule „Niebezpieczne drzewa i gałęzie”, który ukazał się w 5 stycznia br., na prośbę naszej czytelniczki poruszyliśmy problem związany z drzewami i gałęziami przy drodze Krzynka - Płonno. 

 

REKLAMA

 

Powalone przez wiatr drzewa, wiszące nad jezdnią gałęzie stanowiły realne zagrożenie dla osób korzystających z tej drogi. Zgodnie z zapewnieniem, 11 stycznia, pojawili się tam drogowcy, którzy przystąpili do porządkowania wskazanego odcinka drogi powiatowej. Na efekt pewnie trochę trzeba poczekać, ale trzeba mieć nadzieję, że zwiększy się bezpieczeństwo poruszania po wskazanym odcinku drogi.

 

Jacek Słomka

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.