Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 piątek 26 kwietnia 2024r.   imieniny: Artemon, Klaudiusz, Marcelin

Reklama

A A A
4.6363636363636 1 1 1 1 1 Ocena 4.64 (11)
MICHAŁ JANCZAREK - EKSPERT FINANSOWYOWIE

Świat finansów nieustannie się zmienia, a niewłaściwe decyzje mogą nas drogo kosztować. Szukasz sprawdzonego i rzetelnego źródła finansowania dla Twojej firmy, a może pragniesz zrealizować marzenie o własnym domu i szukasz zaufanej osoby, która wesprze Cię w ubieganiu się o kredyt hipoteczny – dobrze trafiłeś!

Nazywam się Michał Janczarek i jestem niezależnym ekspertem finansowym. W szeroko rozumianej branży finansowej (bankowość i ubezpieczenia) pracuję już od ponad 10 lat, nieustannie podnosząc swoje kompetencje w tej dziedzinie.

Z racji mojego zawodu i wykształcenia mam potrzebną wiedzę i narzędzia, aby umiejętnie przeanalizować potrzeby Klientów i dobrać najlepsze rozwiązanie spośród oferty ponad 20 instytucji finansowych. Szeroki wachlarz rozwiązań  oraz jakość obsługi jest gwarantowana dzięki współpracy z największym pośrednikiem hipotecznym w Polsce.

Zakres ofertowanych produktów to m. in.:

  • leasingi i finansowanie dla firm
  • kredyty hipoteczne i gotówkowe
  • faktoring
  • finansowanie dla sektora AGRO

Pamiętaj! Moje usługi są dla Klientów zawsze bezpłatne – moje wynagrodzenie pokrywa bank. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Pracuję mobilnie i na spotkanie umawiam się w dogodnym dla Klienta miejscu.

 

Zapraszam do kontaktu

Mobilny Ekspert Finansowy Michał Janczarek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 608-646-776