Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 czwartek 18 lipca 2024r.   imieniny: Arnold, Erwin, Erwina

Reklama

A A A
3.9166666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.92 (36)
ANTEK PŁACZEK NA MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU W BĘDZINIE

XXVIII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie, zakończył się 16 stycznia wielkim koncertem galowym. Odbył się on w tamtejszej Hali Widowiskowo-Sportowej Będzin Arena, a wzięli w nim udział wokaliści, którzy pokonali dwa etapy konkursu i dostali się do finału.

 

REKLAMA

 

Jest to najstarszy i najbardziej prestiżowy festiwal kolęd i pastorałek w Europie. Eliminacje do finału trwały już od listopada. Wzięło w nich udział w ok. 3000 uczestników - dzieci, młodzież, zespoły, a także chóry. Jestem bardzo szczęśliwy, gdyż wyśpiewałem drugie miejsce w kategorii „Soliści młodzież”. 

Dziękuje wszystkim, którzy mnie wspierali i wspierają dalej. Dziękuje jak zawsze moim kochanym rodzicom za wielką pomoc i za to, że zawsze przy mnie są i mnie wspierają. Dziękuję także Profesor Ewie Filipowicz Kosińskiej oraz Jackowi Wirkowskiemu za wspólne przygotowanie tego występu. Pragnę również poinformować, że kilku mieszkańców naszej gminy zaśpiewało w zespole wielopokoleniowym „Tu Lipiany" i zdobyli oni wyróżnienie w swojej kategorii, czego im gratuluję!

 

Antoni Płaczek – nadesłane

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież