BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
ZNOWU POWIAŁO

Sprawdziły się prognozy zapowiedziane przez synoptyków. Wichury, które przetoczyły się praktycznie przez całą Polskę, nie oszczędziły również naszej gminy. Jednak wiatr nie był tak silny jak trzy miesiące temu, kiedy w październiku 2021r., w gminie Barlinek odnotowano 30 zdarzeń, do których wyjeżdżała Straż Pożarna.

 

REKLAMA

 

Tym razem interwencji było znacznie mniej, jednak dotyczyły tego samego, czyli powalonych drzew. O ilość wyjazdów związanych ze skutkami dzisiejszego silnego wiatru, zapytaliśmy z-cę naczelnika wydziału kontrolno-rozpoznawczego i operacyjnego PSP w Myśliborzu mł. kpt. inż. Piotra Lewandowskiego:

 

„Na terenie gminy Barlinek do godz. 15.00 odnotowano osiem wyjazdów. Dwa zdarzenia zostały obsłużone przez OSP Barlinek, dwa przez OSP Mostkowo, dwa przez OSP Rychnów oraz dwa przez JRG Myślibórz. Wszystkie zdarzenia były związane z drzewami powalonymi na drogi.”

 

M.Przybylska

Foto: Czytelnik - dziękujemy

 

 

🚨03-09/2022🚨 📆 17/01/2022 ⏱ 09:27 🚧 Powalone drzewa na terenie gminy Barlinek 🚒 GBARt 499z02 MAN OSP MOSTKOWO

Opublikowany przez OSP KSRG Mostkowo Poniedziałek, 17 stycznia 2022

 

Wyjazd #1/22 17.01.2022 - MZ Usuwanie powalonego drzewa. .

Opublikowany przez OSP Rychnów Gmina Barlinek Poniedziałek, 17 stycznia 2022

Komentarze

+2

Guest

Cytuję Guest:
Powalone drzewa itp ... nie mamy na to wpływu ...to natura powie nie jeden z nas . Tymczasem zapraszam do osiedla Moczkowo w godzinach porannych i późno wieczornych kiedy to uruchamiany swoje kopciuchy. Jeden Wielki Smog i syf . Pytanie... gdzie jest policja i ludzie z Ratusza ??? Dużo zdrowia . Pozdro

Skoro tak doskwiera to możesz przecież sam zadzwonić na policję.Nie znasz numeru ???
+5

Guest

Wiatr wiatrem, jak zawsze. Ale tak przyglądam się fotom z Pełczyckiej i uwalone drzewo, z próchnem w środku. Zwaliło się teraz, a mogło w innych warunkach. Stąd takie małe, smutne pytanko - ile takich drzew mamy w sąsiedztwie ulic, chodników? Czy ktoś weryfikuje ich stan zdrowia? Czy ulica Pełczycka jest już ulicą gminną? Czy może czas najwyższy na prewencję i odrobinę dbałości o otoczenie? Drzewa są, były i będą, ale trzeba o nie dbać, myśleć przed, nie po. Płakaliśmy w obronie drzew na Strzeleckiej, płaczmy w imię dbałości o inne, przy innych ulicach
+5

Guest

Jeśli chodzi o wyziewy z kominów to i w samym centrum Barlinka wieczorem nie ma czym oddychać. Wystarczy spacer nad jezioro ulicą Jeziorną lub ulicą Szpitalną lub boczną uliczką koło Hosso lub ulicą Kościuszki lub ulicą Okrężną. Można tak wyliczać i wyliczać kolejne ulice gdzie znajdują się budynki prywatne. Na budowę i wyposażenie stać ale na właściwy opał i wywóz gabarytów już niekoniecznie. Ale powołani do kontroli nie czują tego smrodu bo przejeżdżając przez miasto samochodem tego się nie czują. Proponuję wieczorne piesze spacery w ramach obowiązków służbowych no i wyciąganie odpowiednich wniosków z tych spacerów. Mandaty może by czegoś nauczyły zatruwaczy którzy przecież również siebie trują.
-1

Guest

Powalone drzewa itp ... nie mamy na to wpływu ...to natura powie nie jeden z nas . Tymczasem zapraszam do osiedla Moczkowo w godzinach porannych i późno wieczornych kiedy to uruchamiany swoje kopciuchy. Jeden Wielki Smog i syf . Pytanie... gdzie jest policja i ludzie z Ratusza ??? Dużo zdrowia . Pozdro

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.