Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
PRZEDSZKOLAKI Z ŻYCZENIAMI

Choć babcię i dziadka należy doceniać każdego dnia, to 21 i 22 stycznia to jest ten moment, kiedy najmłodsi z laurkami i życzeniami przytulają się dziękując za wychowanie, opiekę i czas spędzony na zabawie. W tym dniu najważniejsza jest pamięć, a największą radość sprawiają własnoręcznie zrobione prezenty.

 

REKLAMA

  

Nie od dziś wiadomo, że to właśnie babcia i dziadek, pozwalają swoim wnuczętom na więcej niż rodzice. Mają wspólne słodkie sekrety, razem uczą się gotować, spędzają czas na spacerach i placach zabaw. Niespodziankę dla swoich babć i dziadków, przygotowały dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 im. Janiny Porazińskiej w Barlinku. Przedszkolaki za naszym pośrednictwem, pragną też złożyć życzenia zdrówka, młodzieńczej energii, pociechy z wnuków oraz nadziei w to, że każdy dzień będzie lepszy.

 

M.Przybylska

Film nadesłany - dziękujemy :)

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.