BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
WIEŚCI Z AKADEMII TENISA BARLINEK

Jak kończyć rok to tylko w takim stylu. 29 grudnia Igor Kowalewski wystartował w turnieju Tenis10 w Szczecińskim Centrum Tenisowym. Igor tego dnia zaprezentował świetną dyspozycję i wygrał wszystkie swoje mecze nie tracąc przy tym ani jednego gema (!). 

 

REKLAMA

 

Tym samym po raz pierwszy i z pewnością nie ostatni stanął na najwyższym stopniu podium wygrywając całe zawody w kategorii pomarańczowej. Gratulujemy!

Jak wejść w Nowy Rok? tylko tak :) 6 stycznia w Lesznie rozegrany został turniej w ramach Polskiej Ligi Tenisa. W kategorii II ligi najlepszy okazał się Jarosław Wiśniewski, który odnotował swoje pierwsze turniejowe zwycięstwo w ramach PLT. Warto przypomnieć, że jeszcze 6 lat temu Jarosław o tenisie wiedział tylko tyle, że taki jest sport. Jednak poprzez upór, konsekwencję i zaangażowanie podczas treningów pokazał, że w stosunkowo krótkim czasie można osiągnąć takie rezultaty, w tak trudnej technicznie dyscyplinie jaką jest tenis. 

Gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych turniejach!

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane

 

Komentarze

+2

Guest

Taki mały chłopiec, a widać na zdjęciu, że wie czego chce!!! Tak trzymaj Igorku, idź do przodu jak Iga Świątek, Barlinek będzie z Ciebie dumny :lol:

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.