BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
BABCIU, DZIADKU DZIĘKUJEMY

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe dni. Wówczas możemy podziękować na każde dobre słowo, gest, wychowanie, opiekę. Za wszystko, co dziadkowie robią na co dzień. Jednak czy każdego dnia mówimy „Dziękuję za to, że jesteście”?

 

REKLAMA

21 i 22 stycznia jest na to odpowiedni czas. Teraz babcia i dziadek są bardzo nowocześni, więc i w nowoczesny sposób słowo „dziękuję”, wypowiadają przedszkolaki z grupy „Mądre sówki” z Przedszkola Miejskiego nr 2 „Pod Topolą” w Barlinku. Zobaczcie co przygotowały dla swoich najbliższych.

 

PM nr 2 – nadesłane
Autor filmu – Krzysztof Osiński

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.