sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
TYROLKA BĘDZIE NAPRAWIONA

Kilka dni temu, do naszej redakcji napisała Czytelniczka, które poprosiła o wyjaśnienie, kiedy na „Szlaku Przygody wokół Jeziora Barlineckiego” (odcinek Moczkowo), zostanie naprawiona tyrolka.

 

REKLAMA

 

Przypomnijmy, że została ona uszkodzona przez wichurę, która przeszła nad regionem w październiku 2021r. O szczegóły zapytaliśmy prezesa PGK sp. z o.o. Zbigniewa Blezienia: 

 

W odpowiedzi na zadanie pytanie informuję, że gmina zwróciła się do nas z prośbą o wystąpienie do producenta urządzenia o wykonanie wyceny naprawy. Wycena została przekazana do gminy i na dzień dzisiejszy czekamy na zlecenie naprawy. Jak telefonicznie kontaktowałem się z pracownikiem Ratusza, dzisiaj lub jutro to zlecenie trafi do nas. Niezwłocznie przystąpimy do przekazania go producentowi. Czas realizacji naprawy 6-7 tygodni.

 

M.Przybylska

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież