sobota 13 sierpnia 2022r.   imieniny: Diana, Gertruda, Helena

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
BOK - BIBLIOTEKA ZAPRASZA NA FERIE ZIMOWE 2022

Barlinecki Ośrodek Kultury wzorem lat ubiegłych, jest organizatorem ferii zimowych dla dzieci w wieku od lat 7. W tym roku zajęcia zaplanowaliśmy w okresie od 31.01. do 11.02., w każdy dzień roboczy.

 

REKLAMA

 

Będą one przeprowadzane z przestrzeganiem zasad związanych z pandemią SARS-CoV 2. Wstęp wolny. Zapraszamy do zapoznania się z programem umieszczonym na plakacie.

Kontakt do organizatora – tel. 574 251 059 Serdecznie zapraszamy.

Barlinecki Ośrodek Kultury - nadesłane

 

Komentarze

-1

Guest

W zawiązku z informacją o przestrzeganiu zasad reżimu sanitarnego to które zasady BOK ma na myśli te według obowiązującego prawa czy te według bubla prawnego.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.