czwartek 11 sierpnia 2022r.   imieniny: Aleksander, Herman, Ligia

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
ARTYSTYCZNE FERIE Z ROZWIJAKIEM

Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia artystyczne, które odbywać się będą w pierwszym tygodniu ferii, czyli od 31.01.2022 do 04.02.2022 w Niepublicznej Szkole Podstawowej Radosna na ul. Szosowa 3. Do wyboru są dwa bloki artystyczne.

Pierwszy z nich, czyli "muzyczne dla naj naj" to zajęcia dla dzieci do 3 r. życia oraz ich rodziców. Zajęcia będą odbywać się w godzinach 10:00 -10:30, koszt 50 zł za osobę za 5 dni zajęć.

Zajęcia skupiają się na pogłębianiu więzi dziecka z rodzicem oraz wspierają ogólny rozwój dziecka. Na zajęciach tworzymy bezpieczną atmosferę, w trakcie której pozwalamy najmłodszym dzieciom odkrywać otaczający je świat głównie poprzez dźwięk i muzykę. Na zajęciach stosuję techniki muzykoterapeutyczne oraz elementy sensoryki. Pojawiają się piosenki, wyliczanki, masażyki, instrumenty (np. kije deszczowe, ukulele, dzwonki koshi, misy tybetańskie) oraz przyjazne ćwiczenia do wykorzystania również w domu. W zajęciach uczestniczą dzieci z rodzicami/opiekunami. 

 

 

Drugi blok, czyli "teatralno - plastyczne" to zajęcia dla dzieci w wieku 6 – 10 lat. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 11:00-13:00, koszt 180 zł za osobę za 5 dni zajęć.

Będziemy pracować metodą "nauki przez zabawę" podczas której będziemy skupiać się na rozwijaniu postaw twórczych u dzieci oraz wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Podczas zajęć dzieci zapoznają się z podstawowymi technikami teatralnymi z zakresu teatru ruchu, improwizacji, teatru słowa i formy.  W trakcie warsztatów dzieci będą miały okazję wziąć udział w tworzeniu logicznych i ciekawych scenariuszy teatralnych, odgrywaniu etiud, tworzeniu własnych lalek teatralnych. Na zajęciach będą pojawiać się lalki teatralne, rekwizyty, kostiumy teatralne oraz ciekawe instrumenty muzyczne. Będziemy również pracować z różnymi materiałami za pomocą których będziemy zapoznawać się z technikami plastycznymi tj. kolaż, robienie lalek teatralnych, masek, tworzenie prostych instrumentów muzycznych. Podczas pracy najważniejszy będzie dla nas proces twórczy w trakcie którego dzieci będą odkrywały swoje talenty oraz artystyczny potencjał.

Zapisy na zajęcia pod numerem 782 596 872 lub adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Habowska - Aktorka mim, animatorka kultury, muzykoterapeutka i instruktorka teatralna. Na co dzień prowadzi zajęcia artystyczne w ROZWIJAK.

 

 

ROZWIJAK to przestrzeń edukacji artystycznej gdzie w swobodny i twórczy sposób prowadzone są zajęcia teatralne, muzyczne i plastyczne dla przeróżnych grup wiekowych. Na regularne warsztaty zapraszamy najmłodszych z rodzicami, czyli dzieci w wieku 0 – 3 lat na zajęcia „muzyczne dla naj naj”. Dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym prowadzone są zajęcia teatralne, muzyczne oraz plastyczne. ROZWIJAK to także przestrzeń dla młodzieży i dorosłych. Zapraszamy na zajęcia ruchowe „Intuicja cielesności” podczas których wzmacniamy, rozciągamy, bawimy i budzimy nasze ciało wykorzystując elementy tańca, sztuk walki, jogi oraz teatru fizycznego. Nieodłącznym elementem ROZWIJAKA są relaks aktywne koncerty, czyli RAKi. Muzykoterapeutyczne sesje relaksacyjne to muzyczne kąpiele w dźwiękach takich instrumentów jak misy tybetańskie, gong, didgeridoo czy Hand pan. Koncerty odbywają się raz w miesiącu i są przeznaczone są dla każdego bez względu na wiek.

 

 

Dziękujemy za cudny koncert <3 Widzimy się w lutym ;) Bądźcie zaopiekowani i zrelaksowani <3

Opublikowany przez RAK w Rozwijak Niedziela, 23 stycznia 2022