BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Nadchodzi czas ulicy Sportowej
Urząd Gminy Barlinek przygotował koncepcję Zagospodarowania Parku przy ulicy Sportowej. Następuje więc konsekwentny rozwój bazy turystycznej naszego miasta, oparty w równej mierze na środkach z budżetu gminy jak i prywatnych inwestorach.

Każdy człowiek chciałby mieć wpływ na swoje otoczenie i jego zmiany. Kierując się tą potrzebą zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrażenie opinii, wobec opracowanej przez architektów „Koncepcji rewitalizacji i zagospodarowania parku przy ulicy Sportowej w Barlinku”. Mamy szansę realizacji własnych pomysłów dla korzyści wszystkich mieszkańców.

REKLAMA

Wniesione sugestie i propozycje będą pomocne podczas dalszych prac projektowych. Realizacja koncepcji planowana jest w najbliższych latach.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Barlinku, pokój nr 2.

Koncepcja rewitalizacji i zagospodarowania parku przy ulicy Sportowej w Barlinku (pdf) Plansza główna (jpg)

Kto wie? Może w tym lub innym zakątku Barlinka pojawi się kiedyś tabliczka z napisem: "Zrealizowano według koncepcji ...".

Image

{jgxtimg src:=[images/stories/aaktualnosci2/sportowa/gesi_staw.jpg]  title:=[GĘSI STAW] width:=[130]}

{jgxtimg src:=[images/stories/aaktualnosci2/sportowa/piknik.jpg]  title:=[MIEJSCE NA PIKNIK] width:=[130]}

{jgxtimg src:=[images/stories/aaktualnosci2/sportowa/lesny_parkour.jpg]  title:=[LEŚNY PARKOUR] width:=[130]} {jgxtimg src:=[images/stories/aaktualnosci2/sportowa/zatoka_krzesel.jpg]  title:=[ZATOKA KRZESEŁ] width:=[130]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.