Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
UDERZYŁ CZOŁOWO W DRZEWO

12 lutego na drodze Rychnów - Kinice, doszło go groźnego wypadku drogowego. Samochód osobowy marki Mazda uderzył czołowo w drzewo.

 

REKLAMA

  

 Jak informuje z-ca naczelnika wydziału kontrolno-rozpoznawczego i operacyjnego PSP w Myśliborzu mł. kpt. inż. Piotr Lewandowski:

 

12 lutego o godz. 7:40 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Myśliborzu, wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze powiatowej 2111z. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo. Autem podróżował tylko kierowca, który został zakleszczony w pojeździe. Aby go ewakuować konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego. Poszkodowany został przekazany ZRM. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR, który przetransportował rannego do szpitala w Szczecinie. Na miejscu pracowały dwa zastępy JRG Myślibórz, jeden z OSP Rychnów, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

Dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia badać będzie Policja.

 

M.Przybylska

 

Foto: OSP Rychnów

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.