niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
KRYMINAŁKI

Funkcjonariusze Komisariatu Policji z Barlinka, zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży roweru górskiego o wartości 600 zł z jednej z posesji na terenie miasta. Rower odzyskano i przekazano właścicielowi. Amatorem cudzej własności zajmie się teraz sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

REKLAMA

   

W nocy z 19 na 20 lutego br. policjanci referatu prewencji, zatrzymali na terenie Barlinka samochód do kontroli. Okazało się, że kierująca nim kobieta była pod wpływem alkoholu. Miała w wydychanym powietrzu prawie 2 promile alkoholu. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych nie krócej niż 3 lata. 

Krótko po opisanym zatrzymaniu doszło do kolejnej kontroli. Tym razem pod wpływem alkoholu okazał się kierujący samochodem osobowym mężczyzna. Stwierdzono u niego ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Także i w tym wypadu sprawa została skierowana do sądu.

 

Jacek Słomka

 

Komentarze

+8

Boryna

Cytuję Guest:
Dlaczego 5 lat za kradzież roweru????Pierwszy raz to ręce przetrącic ,a drugi raz uciąć jedną dłoń!!!!

Podoba mi się myśl, ale z uwagi na pokoleniowe tradycje drzemiące w narodzie, już wkrótce nie mieliby czym zupę w pierdlu zamiatać. Dlatego proponuję mniej drastyczne ale dokuczliwe i widoczne amputacje np nos, uszy, oczy. Wszak ślepy może haftować a ścian malować nie musi itd.
Każdą kradzież trzeba piętnować, brawo Policja, brawo śledczy!
+13

Guest

Cytuję Guest:
Dlaczego 5 lat za kradzież roweru????Pierwszy raz to ręce przetrącic ,a drugi raz uciąć jedną dłoń!!!!

Co ty bredzisz? Chcesz żebyśmy byli narodem inwalidów? Kto będzie pracował jak większość będzie na rentach inwalidzkich? A teraz poważnie. Brawo policja! Tępić wszelkimi sposobami złodziei i potencjalnych zabójców drogowych.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.