sobota 13 sierpnia 2022r.   imieniny: Diana, Gertruda, Helena

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
FINAŁ ‘’BIEGU PUCHACZA’’ - ZAPISZ SIĘ!

Wszystko co dobre szybko się kończy, więc i jedna z największych imprez biegowych w mieście również dobiega końca. W najbliższą sobotę 12 marca, odbędzie się finał cyklu biegów przełajowych „Bieg Puchacza”. 

 

REKLAMA

 

W ten dzień, tradycyjnie już o godz. 10.00 wystartują dzieci. Godzina 11.00 to czas startu biegu głównego. Po tym biegu nastąpi podsumowanie całego cyklu Grand Prix Biegów Przełajowych w Barlinku oraz uroczysta dekoracja dzieci i dorosłych. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 9.00.

Start i meta, podobnie jak w poprzednich biegach – Stadion Miejski im. Bronisława Bagińskiego. Nie zabraknie niespodzianek, do których przyzwyczaili nas już organizatorzy. Tym razem będą to m.in. chusty sportowe, torby bawełniane i prezenty z Pracowni Ceramiki Unikatowej działającej przy BOK. Do zobaczenia na pięknych trasach Puszczy Barlineckiej!

 

Puchacz Huhuś 🦉 zaprasza na bieg ‼ Edycja finałowa Biegu Puchacza odbędzie się już w sobotę 12.03.2022 :) o godz. 11:00, biegi dzieci o godz 10:00. zapisy 👉https://dostartu.pl/bieg-puchacza-bieg-piaty-edycja-fina-owa-v7006 Zapraszamy ‼😀🏃

Opublikowany przez Bieg Puchacza Niedziela, 6 marca 2022

 

Niech na ten finał przyświeca Wam motto - "KTO POBIEGNIE TEN WYGRYWA".

 

Tak więc zapraszamy do zapisów!

 

 

Do biegu pozostało
(dni/godzin/minut/sekund)

-

 

FINAŁ ‘’BIEGU PUCHACZA’’ - ZAPISZ SIĘ!

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.