Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
4.1666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.17 (12)
POŻAR W MOSTKOWIE

Do groźnego pożaru, doszło dziś nad ranem 11 marca w Mostkowie. O godz. 5.00 rano, napłynęło zgłoszenie o palącym się poddaszu w jednym z domów. Na miejscu jako pierwsza pojawia się jednostka OSP Mostkowo i potwierdziła zdarzenie.

 

REKLAMA

 

Palił się dach domu w zwartej zabudowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak straty jakie powstały w wyniku pożaru są duże. Do zdarzenia zadysponowano jednostki OSP z Mostkowa, Sulimierza, Barlinka oraz dwa zastępy z JRG w Myśliborzu. Więcej informacji w materiale filmowym.

 

M.Przybylska

 

 

 

Otrzymaliśmy dziś wiadomość, z prośbą o publikację zbiórki, założonej na rzecz pogorzelców z Mostkowa. Pomóżmy ❤️ https://barlinek24.pl/aktualnosci-2/13594-pozar-w-mostkowie2022.html

Opublikowany przez Barlinek24.pl Niedziela, 13 marca 2022

 

Komentarze

+4

Guest

Cytuję Guest:
Rozumiem ,że też się dołożysz,jak większość

Milionów nie podaruje bo mnie zwyczajnie na to nie stać, ale symbolicznymi 5 dyszkami jestem wstanie wspomóc.
+13

Guest

A ja jestem ciekaw czy ktoś pomoże tym ludziom finansowo w odbudowie dachów tak jak wszyscy teraz zbiorczo pomagają Ukraińcom.
+2

Guest

pozar był o godzinie 5ej nad ranem a o 1ej w nocy był pozar komina -jestem ciekaw co ma do powiedzenia dowodca jrg w myśliborzu.
Po prostu dali dupy i powinni zato być pociągnięci do odpowiedzialności.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież