BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (4)
SPOTKANIE AUTORSKIE Z JOLANTĄ KARASIŃSKĄ

Lions Club Barlinek, zaprasza wszystkich Państwa na spotkanie z naszą barlinecką poetką i malarką – Jolantą Karasińską. 15 marca (wtorek) godz. 18.00 Kawiarnia Artystyczna BOK, ul. Podwale 9. Podczas spotkania, będą mogli Państwo poznać poezję z najnowszego tomiku „Poza horyzontem ludzkich spraw”.

 

REKLAMA

 

Dodatkowo, będzie możliwość nabycia książek autorstwa Jolanty Karasińskiej, a dochód z ich sprzedaży, zostanie w całości przekazany na pomoc Ukrainie.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

 

Lions Club Barlinek - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.