BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)
SPOTKANIE AUTORSKIE Z OLGĄ RUDNICKĄ

BOK-Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Olgą Rudnicką. Spotkanie odbędzie się 23 marca (środa) o godz. 17.00 w Kawiarni Artystycznej BOK ul. Podwale 9. Olga Rudnicka jest jedną z najciekawszych młodych polskich autorek kryminałów.

 

REKLAMA

 

Jej książki są jednymi z najczęściej czytanych książek w naszej bibliotece. Czytelnicy kochają jej książki nie tylko za wartką akcje, lecz także za mnóstwo humoru i ciekawe obserwacje społeczne. Powieści Olgi Rudnickiej to przede wszystkim komedie kryminalne. Owszem, zdarzają się mroczniejsze historie, ale nawet w nich autorka stara się umieścić jakiś kontrapunkt – przerysowaną lub niezbyt rozgarniętą postać poboczną oraz kilka zabawnych dialogów itp.

Na próżno szukać tutaj skandynawskiego mroku. Kryminały Olgi Rudnickiej to błyskotliwe, zgrabnie napisane powieści dla tych, którzy lubią rozrywkowe kryminały. Namiętnie czyta Joannę Chmielew-ską, Stephena Kinga, Joe Hilla, Tess Gerritsen i Jeffery'ego Deavera.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

 

BOK - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.