niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (10)
POGOŃ BARLINEK Z NOWYMI SIŁAMI

Czego brakuje dzisiejszej Pogoni? Doświadczonych zawodników i tych, którzy pochodzą z Barlinka, są wychowankami, a grają po okolicznych miastach. – tak w wywiadzie udzielonym nam w ubiegłym roku, powiedział Michał Banaś, prezes CRS Pogoń Barlinek.

 

REKLAMA

  

Zarząd mocno wziął sobie do serca kiepską rundę zimową i od marca, klub rozpoczął informowanie kibiców o ruchach transferowych. Do CRS udało się ściągnąć Kubę Długaszka, Seweryna Urbaniaka, Patryka Niedźwiedzia, Adriana Glapiaka, a pierwszym oficjalnym asystentem trenera Michała Diakowa, został Grzegorz Stanisz. Po nowym transferach, drużyna CRS Pogoń Barlinek jakby nabrała wiatru w żagle. Dwa pierwsze spotkania rundy wiosennej wygrane. Było drobne potknięcie w Lipianach, ale trzeba wierzyć, że będzie już tylko lepiej. Dużą podporą dla drużyny jest BF’20, czyli kibice, którzy nie tylko dopingują zawodników, ale także włączają się w akcje, takie jak m.in. pomoc dla pogorzelców z Mostkowa. Drużynę wspierają sponsorzy, a dodatkowo CRS otrzymała pieniądze z budżetu gminnego. Jest to pomoc w wysokości 45 tysięcy złotych, czyli o 2 tysiące więcej w porównaniu z rokiem poprzednim.

To nie koniec nowości jeśli chodzi o drużynę Michała Diakowa. Więcej informacji w materiale filmowym.

 

M.Przybylska

 

Komentarze

+1

Guest

A ja życzę sobie zrównoważonego finansowania dyscyplin sportu w naszym mieście, za nasze, wspólne pieniądze. Chciałbym, aby sekcja tenisa stołowego, łyżwiarstwa wrotkowego czy też piłeczki palantowej, była traktowana na równi z piłkarzami klasy A, B, C czy D czy junior, czy super junior.... Nie życzę sobie monopolu dla jednej, dziwnej dyscypliny, gdzie 22 biega za jedną.
A piłkarzom CRS Pogoń życzę szczęścia i sponsorów. I to i to się przyda
+8

Guest

Cytuję Guest:
"Podziękowania" dla gminy i bumistrza za "wspieranie" piłki nożnej w naszym mieście. Wyborcy wam tego nie zapomną. Zaniedbać tak tą piękną dyscyplinę! Wstyd!

Nowy stadion, boisko treningowe, orliki. Gdzie te zaniedbanie. Chyba ze strony drużyny. Pokaz mi takie zaniedbanie w innych dziedzinach sportu w naszym miescie.
-13

Guest

"Podziękowania" dla gminy i bumistrza za "wspieranie" piłki nożnej w naszym mieście. Wyborcy wam tego nie zapomną. Zaniedbać tak tą piękną dyscyplinę! Wstyd!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież