niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (3)
UWAŻAJMY NA SKRZYŻOWANIU

Pod koniec ubiegłego tygodnia, na skrzyżowaniu trasy średnicowej z ul. 31 stycznia, drogowcy ustawili ograniczniki skrajni, zwane także sierżantami. Jak udało nam się dowiedzieć, związane jest to z uszkodzoną w tym miejscu kostką brukową.

 

REKLAMA

 

Uległa ona obluzowaniu, a wszystko przez nacisk wywoływany poruszającymi się po kamieniach samochodami ciężarowymi. Kostka przemieszcza się, stąd dla bezpieczeństwa ustawiono wspomniane ograniczniki. Droga jest na gwarancji, a o zaistniałej sytuacji powiadomiono wykonawcę. Ten będzie musiał uszkodzenia naprawić. Kiedy? Oby jak najszybciej. Do tego czasu trzeba w opisanym miejscu uważać.

 

Jacek Słomka

 

Komentarze

+10

Guest

Droga redakcjo, czy na wyłączonym z ruchy skrzyżowaniu ul. 1-go Maja - Pełczycka, gdzie ustawiono słupki też coś się obluzowało??? Tam nie ma kostki tylko asfalt.
+18

Guest

Coś mi się widzi,że to oznakowanie jest po to,żeby wymusić na kierowcach zmniejszenie prędkości podczas pokonywania zakrętu.I całkiem słusznie.Tylko jak to wyglada?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.