BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (6)
KURS NA PATENT ŻEGLARZA JACHTOWEGO 2022

Marzy Ci się poprowadzić łódkę, na którą zabierzesz swoich przyjaciół, rodzinę bądź znajomych? Chcesz zorganizować swój własny rejs? Po prostu zapisz się na kurs, który organizujemy właśnie dla Ciebie! Kurs przeznaczony jest nie tylko dla osób, które pragną udokumentować swoje umiejętności żeglarskie, ale i dla tych, którzy te umiejętności pragną dopiero zdobyć.

 

REKLAMA

 

KLUB ŻEGLARSKI SZTORM OGŁASZA NABÓR KANDYDATÓW

NA ŻEGLARSKI KURS SZKOLENIOWY - PATENT ŻEGLARZA JACHTOWEGO. 

 

Koszt kursu (z wyłączeniem egzaminu, pomocy szkoleniowych, ubezpieczenia) – 1000 zł brutto, płatne 300 zł na konto Klubu najpóźniej w pierwszym tygodniu zajęć, pozostałe 700 zł do dnia 10.05.2022.  Dla młodzieży uczącej się, w wieku 14 - 19 lat, bonifikata 25% ceny kursu.

Wskazane posiadanie własnych pomocy szkoleniowych tj podręczników typu „Żeglarz jachtowy” najpóźniej w dniu rozpoczęcia szkolenia – sprawdzić dostępność w MPiK lub wydawnictwo Almapress.

  • Minimalny wiek kursanta – ukończone w dniu egzaminu 14 lat.
  • Zajęcia szkoleniowe prowadzone wg wytycznych PZŻ.
  • Zajęcia sobotnio-niedzielne od 8.00 do 18.00.
  • Rozpoczęcie zajęć teoretycznych i praktycznych na wodzie – 23.04.2022.
  • Przewidywana ilość godzin zajęć teoretycznych – 24
  • Przewidywana ilość godzin praktycznych na wodzie - 80
  • Egzamin – przy min. 5 zdających – w Barlinku, najpóźniej do 12.06.2022
  • Szkolenie odbędzie się przy udziale min. 6 chętnych.

Zapisy i wszelka korespondencja na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22.04.2022. Wszelkich informacji udziela Mariusz Mikołajczyk, pod nr telefonu 531552091.

 

KŻ SZTORM - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.